Santa.lv
  • Zemestrīcē Afganistānā vairāki simti bojāgājušie

  • SAGLABĀ RAKSTU
    01.09.2025
  • LETA
    LETA
    Foto: Shutterstock
    Sešu magnitūdu zemestrīcē, kas svētdienas vakarā izraisījās Afganistānas austrumos, dzīvību zaudējuši vismaz 622 cilvēki, pirmdien vēsta valdības oficiālā ziņu aģentūra «Bakhtar».

    Vairāk nekā 500 cilvēku ievainoti, pavēstīja talibu administrācijas amatpersonas.

    Zemestrīce notika nomaļā kalnu apvidū, tāpēc «būs nepieciešams laiks, lai iegūtu precīzu informāciju par cilvēku upuriem un infrastruktūrai nodarītajiem postījumiem,» sacīja Afganistānas Veselības ministrijas pārstāvis Šarafats Zamans.

    «Mēs esam uzsākuši plašu glābšanas operāciju un mobilizējuši simtiem cilvēku, lai palīdzētu cilvēkiem cietušajos rajonos,» sacīja Zamans.

    Svētdien vēlu vakarā plkst.23.47 Afganistānas austrumos netālu no Pakistānas robežas izraisījusies sešu magnitūdu zemestrīce, pavēstīja ASV Ģeoloģiskais dienests. 

    Tās epicentrs bijis 27 kilometrus uz austrumiem-ziemeļaustrumiem no Džalalabadas Nangarhāmas provincē. Hipocentrs bijis tikai astoņu kilometru dziļumā.

    PV

    Aivars Pastalnieks

    Žurnāla «KLUBS» galvenais redaktors

    KLUBS: kaklasaite - nav obligāta, bet rezultāts - gan!

    Nav moralizēšanas un nav glazūras. Dažreiz pat nav komforta. Nesapucētas domas, dzīvesstils un bizness bez kaklasaites iztaisnošanas.
    Sarunas ar uzņēmējiem, politiķiem, sportistiem, kultūras cilvēkiem, kuri runā tieši valodu un ceļ valsti augšup. KLUBS meklē tos, kuri politikā un citās jomās dod rezulātu, spēlējot ne tikai pirmajā, bet arī otrajā un trešajā maiņā.
    Pieraksties jaunumiem un esi pirmais, kas uzzina par to, ko vīrieši bieži vien skaļi nesaka.

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Satura mārketings

    Lasi vēl

    Lasi vēl

    Jaunākie raksti