• Šobrīd

  weather img

  Rīga +21°C Skaidrs, Z vējš, 0 m/s

  IZPROT TAVAS SĀPES

  Kā tu rīkotos X stundā?

  Karš
  Ansis Jaunalksnis
  2. marts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Unsplash
  Pasaule, šķiet, sajukusi prātā. «Lielo vīru spēlīšu» gaitā regulāri pavīd idejas par to, ka kāds varētu uzrīkot nelielu mētāšanos ar bumbām tepat Baltijā. Šādos apstākļos drošības iestāžu vadītāji var mierināt, cik uziet, ka terorisma draudu līmenis Latvijā ir zems. Prātīgs cilvēks tomēr pamazām palēnām gatavosies X stundai. Bez paranojas, protams, bet arī bez īpašām ilūzijām.

  Katram no mums ir cilvēki, kuri mums daudz ko nozīmē, katram ir mantas, no kurām negribas šķirties, ir iekrājumi, kurus būtu lāga saglabāt, vienalga, kāda stunda nāk. Taču diezin vai daudzi būs aizdomājušies, kas notiks, ja pēkšņi Dievzemītē viss juks un bruks, ja zeme sāks burtiski degt zem kājām… Lai tādu brīdi nevajadzētu sagaidīt vienam, ar basām kājām, plikam un bez graša kabatā – par to šis stāsts.

  Izsakoties tieši: kā īstam vīram aizsargāt ģimeni, ko darīt ar kustamajiem un nekustamajiem īpašumiem, kur nolikt naudu, lai tā nepazustu un neviens netiktu tai klāt? Sāksim no paša sākuma un metodiski. Tā teikt, veiksim kārtīgu revīziju.

   

  Nākamā lapa

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
  Nākamais: Ģimene
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+