Ģenerālprokurors Juris Stukāns: Valsts apzināti izdarījusi tā, lai izmeklētāji netiktu sagatavoti

Politika
Santa.lv
Santa.lv
5. februāris
1 komentārs

Drukāt

Saglabāt

Foto: tiesas.lv
Diskusiju raidījumā Kārtības rullis pie ētera personības Armanda Pučes viesojās ģenerālprokurors Juris Stukāns, diskutējot par Policijas akadēmijas likvidāciju.

“Pēdējos 10 gadus, kura no Latvijas mācību iestādēm ir gatavojusi izmeklētājus, prokurorus vai tiesnešus? Atbildēšu – neviena. Vai bija pārrāvums advokātu sagatavošanā – nē, nebija. Advokāti saņem savu juridisko izglītību. Viņu ir tik daudz, ka advokāti spēj specializēties noteiktajā jomā un viņu kvalitāte tikai uzlabojās.

Valsts apzināti izdarīja tā, lai izmeklētāji netiek gatavoti. No izmeklētāja būtu jāizaug prokuroram, bet tālāk tiesnesim. Diemžēl šī sistēma tika izjaukta,” stāsta Stukāns.

Ģenerālprokurors retoriski arī jautā, kura cita Eiropas Savienības valsts ir tāda, kurā nav bijusi Policijas akadēmija vai līdzīgas mācību iestādes. Kamēr ES šādu piemēru neesot, Latvijā Policijas akadēmija nepastāv jau 10 gadu.

Fragmentu no raidījuma iespējams noskatīties zemāk:

1 komentārs

Eduards Vasiļevskis
Ģenerālprokurors: "Valsts apzināti izdarīja tā, lai izmeklētāji netiek gatavoti". ... Tad, kas ir valsts un tās grāvēji? Blēži, zagļi, afēristi, homoseksuāļi, kas salīduši valsts pārvaldē un vairo noziedzības, homoseksuāļu ģimeniskās biedrības!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+