Neauglības ārstēšanas labdarības programmas ietvaros gaidāmi vēl trīs mazuļi

Veselība
Santa.lv
Santa.lv
9. oktobris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Neauglības ārstēšanas kampaņas Labu darot ietvaros 2019. gadā iestājušās divas grūtniecības, turklāt viena ģimene gaida identiskus dvīņus. Kopā programmas ietvaros jau piedzimuši 12 bērniņi un palīdzību saņēmušas gandrīz 50 Latvijas ģimenes.

Neauglības ārstēšanas atbalsta programmas ietvaros tika vākti ziedojumi, lai atbalstītu ģimenes neauglības ārstēšanas gaitā un dotu iespēju sagaidīt savu mazuli tiem Latvijas cilvēkiem, kam šī palīdzība bija nepieciešama. Kampaņu īstenoja sabiedriskā labuma organizācija Taureņa efekts, neauglības ārstēšanas Klīniku EGV un sadarbības partneriem visā Latvijā. Tās laikā no 2013. gada līdz 2018. gadam šim mērķim tika saziedoti gandrīz 130 000 eiro.

Ar labdarības programmas rezultātiem ir apmierināta neauglības ārstēšanas klīnikas Klīnika EGV vadītāja Dr. Zane Vītiņa: “Esmu patiesi priecīga, ka mūsu klīnika un tās personāls bija daļa no šī brīnuma.

Prakse rāda, ka bērni, kas ienāk ģimenēs, kam bija nepieciešama neauglības ārstēšana, ir visgaidītākie.

Esam dāvājuši nākotni tām Latvijas ģimenēm, kas nespētu to atļauties saviem spēkiem.” Noslēdzot kampaņu, ārste atgādina — ja gada laika neiestājas grūtniecība, nepieciešama ginekologa-reproduktologa konsultācija.

“Latvijā ir simtiem ģimeņu, kuru ceļš līdz bērniņa sagaidīšanai ir ļoti grūts un pārbaudījumu pilns, un katrs mīlēts, gribēts un gaidīts mazulis ir liela laimes ne vien savai ģimenei, bet visai sabiedrībā kopumā, tāpēc esmu gandarīta, ka ziedojumu vākšanas akcija neauglības ārstēšanai ir varējusi sniegt reālu palīdzību tik daudzām Latvijas ģimenēm. Gan šie 12 mazuļi, kas jau priecē savus vecākus un tuviniekus, gan tie trīs bērniņi, kuru piedzimšanu vēl tikai gaidām, ir spilgts apliecinājums tam, ka apvienojot spēkus mēs varam izdarīt tik daudz! Pat ziedojot dažus centus, katrs, kurš ir atbalstījis šo projektu, ir devis savu artavu, lai palīdzētu piedzimt kādam laimīgam mazulim," uzsver akcijas idejas autore Laila Vārtukapteine, SIA ELVI Latvija komercdirektore.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+