Kā pareizi lietot latvju zīmes

Latviskums
18. jūlijs, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Vai ticēt latvju rakstu zīmju iedarbības spēkam, tas ir gaumes jautājums, bet vērts zināt, kādu informāciju tās nes un kā pareizi lietot.

Zīmes ir mūsu enerģētiskie instrumenti. Ja tās izvēlamies apzināti, tās strādā spēcīgāk un precīzāk, bet, ja tās kaklarotā vai šallē nēsās nezinātājs, tās tik un tā darbosies. Šis arī ir būtisks iemesls, kāpēc ir labi saprast, ko zīmes izsaka un ko dara. Zīmes labi palīdz, ja tās lieto atbilstoši tam, ko cilvēkam vajag.

  • Pavasarī pati svarīgākā ir augšupejošā enerģija, kas palīdz visam kļūt lielākam un dižākam – domām, darbiem, idejām utt.
  • Ir zīmes, kas kustina un darbina enerģiju, tā teikt – nodrošina notikšanu. Tas ir svarīgi, lai, piemēram, uzsāktie procesi labi sākas un īstenojas.  Tāpat ir zīmes, kas vairo mūsu spēku, izturību un enerģiju.
  • Jāatceras, ka zīmes statiskajā jeb nekustīgajā formā nodrošina procesu apturēšanu vai izbeigšanu, kas reizēm ir vajadzīgs. Tomēr biežāk nepieciešams uzsākt, iekustināt, aktivizēt kādu notikumu, un to dara tieši kustīgā forma. Pirms atrodi zīmi, kas tev var līdzēt, izlem, kura zīmes forma tev jālieto. Šie abi veidi ir visām zīmēm, kam ir stūri, izņemot kokus, piemēram, Austras koku, kas ir vertikāla zīme un nav grozāma.
  • Zīmes nekustīgā formā darbojas kā aizsardzība, kā vairogs. Taču visu laiku dzīvot aiz vairoga, neredzot, kas notiek aiz tā, nav iespējams. Tāpēc, lai nebremzētu savu dzīvi, ikdienā galvenokārt būtu jālieto kustīgās zīmes. Un atceries – jo vienkāršāka zīme, jo tā ir spēcīgāka.

Svarīgākās zīmes

  • Dieva krusts palīdz sakrālo raksturu procesiem. (pie katra attēls)

Zīmes statiskā forma, kas aptur, apstādina, izbeidz.

Zīmes dinamiskā forma iekustina, darbina.

  • Māras krusts palīdz materiālas dabas procesiem.
  • Dzīvības zīme dod spēku.
  • Dieva jeb Debesu zīme ņem enerģiju no kosmosa.
  • Māras jeb Zemes zīme ņem enerģiju no zemes.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs