Novatours atsāk ceļojumu organizēšanu Latvijā

Ceļošana
Santa.lv
Santa.lv
26. februāris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Pēc Covid-19 vīrusa izraisītās ceļošanas ierobežojumu pauzes Baltijas valstīs lielākais tūroperators Novatours atsāk ceļojumu organizēšanu, jau no 5. marta aicinot Latvijas ceļotājus doties braucienos uz Kanāriju salu Tenerifi.

Tūroperators uzskata, ka pārdomātai ceļošanai šobrīd ir labvēlīgi apstākļi, ierobežojumus ceļojumu organizēšanai no valsts puses nesaskata un aicina Latvijas ceļotājus nešaubīties – lidojumi uz Kanāriju salām notiks.

Novatours vadītājs Leonīds Močeņovs norāda, ka saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu Nr.655, persona nevar ceļot uz Latvijas Republiku no Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas valstīm, izņemot vairākus gadījumus, tai skaitā atgriešanos pastāvīgajā dzīvesvietā. Tas nozīmē, ka šis ieceļošanas aizliegums attiecas uz ārvalstniekiem, kuri vēlas ieceļot Latvijā. Visi Latvijas iedzīvotāji bez ierobežojumiem var atgriezties savas dzīvesvietas valstī. Protams, šis iemesls būs jānorāda tīmekļvietnē covidpass.lv. Starptautiskajam pasažieru pārvadātājam būs jāpārliecinās, ka persona ir iesniegusi šo pašapliecinājumu.

“Mēs redzam, ka cilvēki ilgojas ceļot, gaida iespēju doties uz ārvalstīm, interese arvien pieaug. Ceļotāji ir gatavi pieņemt visus noteikumus un ierobežojumus gan ārvalstīs, gan atgriežoties Latvijā,” norāda Leonīds Močeņovs.

SIA SmartLynx Airlines viceprezidents komercjautājumos Aleksandrs Gusevs papildina: “Šobrīd spēkā esošais normatīvais regulējums neparedz tiešu aizliegumu lidojumu programmu izpildei kopā ar tūroperatoru Novatours. Lidojumi uz Kanāriju salām tiks izpildīti pēc plāna.”

Ceļojumu atsākšana ir bijis rūpīgi izsvērts, pārdomāts un atbildīgs lēmums, kas balstīts uz iesaistīto valstu atbildīgo iestāžu lēmumiem, noteikumiem un rekomedācijām, kā arī esot nemitīgā saziņā ar ārvalstu partneriem, jo klientu drošība uzņēmumam vienmēr ir bijusi pirmajā vietā.

Konkrēti Tenerife, kā pirmais atjaunotais galamērķis, ir izvēlēta dēļ tās vīrusa drošības situācijas – saslimstības līmenis ir zems, un gan no valsts puses, gan salas pašvaldības, gan tūrisma pakalpojumu sniedzēju puses tiek rūpīgi sekots līdzi, lai situācija mainītos tikai vīrusa izplatības samazināšanās virzienā.

Ceļotāji ir informēti un pieņem prasību par Covid-19 testu veikšanu gan pirms došanās uz ārvalstīm, gan plānojoto ceļojumu mājup. Sadarbībā ar partneriem Tenerifē, Latvijas ceļotājiem pieejamas klīnikas, kurās īpaši tūroperatora klientiem bez iepriekšējas rezervācijas iespējams veikt Covid-19 PCR testu.

Tūroperatora pirmais plānotais brauciens uz Kanāriju salas Tenerifes kūrortiem tiek plānots 2021. gada 5. martā.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+