VIDEO: Jūrmalas CSDD darbinieks palaiž rokas pret autovadītāju, kurš norāda uz, viņaprāt, krāpnieciskiem mērījumiem

CSDD
Toms Timoško
Toms Timoško
9. septembris
1 komentārs

Drukāt

Saglabāt

Foto: Kadri no video
Sociālajā tīklā Facebook ievietots video, kurā redzams, kā autovadītājs cīnās ar Jūrmalas CSDD darbiniekiem, kuri, viņaprāt, nepareizi nomērījuši riepas protektora dziļumu.

Vīrietis savai automašīnai Jūrmalā veicis ikgadējo tehnisko apskati, taču nepietiekama riepu protektora dziļuma dēļ mēģinājums veikt apskati beidzies ar negatīvu rezultātu. Autovadītājs uzskata, ka CSDD darbinieki veikuši kļūdainu mērījumu.

Ņemot vērā to, ka vīrietis veicis tehnisko apskati darba laika beigās un bijis kā pēdējais apmeklētājs, viņam neesot bijis pietiekami laika, lai uz iespējamo kļūmi norādītu jau tajā pašā brīdī. Vīrietis nākamajā dienā atgriezies Jūrmalas CSDD un pieprasījis veikt atkārtotu riepu protektora dziļuma mērījumu.

Sākotnēji divi CSDD darbinieki pret šādu lūgumu ir atturīgi, turklāt viens no uzņēmuma pārstāvjiem vairākkārt palaida rokas, cenšoties aizliegt vīrietim filmēt. Vienā brīdī telefons vīrietim izkrīt no rokas, taču CSDD darbinieks apgalvo, ka tā esot paša autovadītāja vaina.

Brīdi vēlāk darbinieki piekrīt veikt mērījumus. Iedzenot auto tehniskās apskates boksā un izmērot riepas protektoru, atklājas, ka abām riepām protektors ir vismaz divi milimetri. Vasarā atļautais riepu protektora dziļums ir 1,6 mm.

Video noslēgumā autovadītājs vaicā, vai darbinieki piekrīt, ka viņi ir kļūdījušies. Lai arī darbinieku atbildi uz šo jautājumu ir grūti dzirdēt, pēc autovadītāja reakcijas noprotams, ka CSDD vismaz uz brīdi savu vainu atzinuši. E-CSDD sistēmā gan redzams, ka automašīnai vēl joprojām nav izsniegta jauna tehniskā apskate.

Aktuāls jautājums
Kam, tavuprāt, ir taisnība?

 

1 komentārs

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

GADA KOSMĒTIKA 2020

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+