• Šobrīd

  weather img

  Rīga +19°C

  VIDEO: Jūrmalas CSDD darbinieks palaiž rokas pret autovadītāju, kurš norāda uz, viņaprāt, krāpnieciskiem mērījumiem

  CSDD
  Auto Bild
  Auto Bild
  9. septembris, 2020
  1 komentārs

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadri no video
  Sociālajā tīklā Facebook ievietots video, kurā redzams, kā autovadītājs cīnās ar Jūrmalas CSDD darbiniekiem, kuri, viņaprāt, nepareizi nomērījuši riepas protektora dziļumu.

  Vīrietis savai automašīnai Jūrmalā veicis ikgadējo tehnisko apskati, taču nepietiekama riepu protektora dziļuma dēļ mēģinājums veikt apskati beidzies ar negatīvu rezultātu. Autovadītājs uzskata, ka CSDD darbinieki veikuši kļūdainu mērījumu.

  Ņemot vērā to, ka vīrietis veicis tehnisko apskati darba laika beigās un bijis kā pēdējais apmeklētājs, viņam neesot bijis pietiekami laika, lai uz iespējamo kļūmi norādītu jau tajā pašā brīdī. Vīrietis nākamajā dienā atgriezies Jūrmalas CSDD un pieprasījis veikt atkārtotu riepu protektora dziļuma mērījumu.

  Sākotnēji divi CSDD darbinieki pret šādu lūgumu ir atturīgi, turklāt viens no uzņēmuma pārstāvjiem vairākkārt palaida rokas, cenšoties aizliegt vīrietim filmēt. Vienā brīdī telefons vīrietim izkrīt no rokas, taču CSDD darbinieks apgalvo, ka tā esot paša autovadītāja vaina.

  Brīdi vēlāk darbinieki piekrīt veikt mērījumus. Iedzenot auto tehniskās apskates boksā un izmērot riepas protektoru, atklājas, ka abām riepām protektors ir vismaz divi milimetri. Vasarā atļautais riepu protektora dziļums ir 1,6 mm.

  Video noslēgumā autovadītājs vaicā, vai darbinieki piekrīt, ka viņi ir kļūdījušies. Lai arī darbinieku atbildi uz šo jautājumu ir grūti dzirdēt, pēc autovadītāja reakcijas noprotams, ka CSDD vismaz uz brīdi savu vainu atzinuši. E-CSDD sistēmā gan redzams, ka automašīnai vēl joprojām nav izsniegta jauna tehniskā apskate.

  Aktuāls jautājums
  Kam, tavuprāt, ir taisnība?

   

  1 komentārs

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

   

  Veselība - Parūpējies par savu sirdi!

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  AutoBild.lv

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+