• Noskaidroti labākie pārtikas produkti, kas pieejami arī Latvijas veikalos

  Pārtika
  Ievas Padomu Avīze
  Ievas Padomu Avīze
  21. septembris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Septembra sākumā norisinājās prestižs pārtikas kvalitātes konkurss «The Baltic Taste Award 2023», kurā savus izcilākos produktus žūrijas vērtējumam iesniedza Latvijas, Lietuvas un Igaunijas pārtikas ražotāji. Lūk, daži no tiem, kas pieejami arī mūsu veikalos.

  Zelta medaļu saņēma uzņēmums «Sudrablīnis» par dabiskajiem foreļu ikriem un «LĪCIS-93» par šprotēm olīveļļā. «Pūre» saņēma visaugstāko novērtējumu par melleņu ievārījumu un bioloģisko melleņu ievārījumu.

  Smiltenes piens – par produktu Smiltenes siers (50%). Sudraba medaļa piešķirta «Abavas» bezalkoholiskajam cidoniju dzērienam «Sparkful Kombucha», «Lido» cūkgaļas kakla karbonādei brūkleņu marinādē, «Undas» šprotēm ar citrona šķēli saulespuķu eļļā un olīveļļā, «Pūres» dažādu ziedu medum «Meds», kā arī «Fazer Latvija» auzu polārmaizei.

  Bronzas medaļu saņēma «Fazer Latvija» polārmaize ar kartupeļiem, «Solo» maiznīcas kliju maize, «Lido» cūkgaļas galerts mājas gaumē, «Jaunpils pienotavas» 9% pilnpiena biezpiens, «Undas» šprotes nerafinētā augstākā labuma saulespuķu eļļā un olīveļļā un šprotes ar lauru lapu saulespuķu eļļā un olīveļļā, «Skrīveru Pārtikas» kombināta vegāniskās piena konfektes «Gotiņa» un «Lido» pelmeņi ar dārzeņiem.

  Projektu «Ziņas senioriem» finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par «Ziņas senioriem» saturu atbild Žurnāls Santa.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē