• Dubass: Sapratu, ka Krievijā atrasties vairs nav iespējams

  Karš
  Evija Kalnbērza
  15. marts, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Alekss Dubass
  Foto: F64
  Alekss Dubass
  Pazīstamais Krievijas radio «Sudraba lietus» dīdžejs Alekss Dubass divas dienas pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā zaudēja darbu un 5. martā kopā ar sievu psihoterapeiti Larisu atgriezās Rīgā – pilsētā, kur uzauguši.

  Savulaik Latvijā populāro radio «SWH+» dīdžeju Aleksu Dubasu PDz sastapa aktieru protesta akcijā pie Kongresu nama. Krievijā viņš strādāja valsts televīzijas kanālā «Kultūra» un radiostacijā «Sudraba lietus». «Tagad, kad notika šī nesaprotamā agresija pret Ukrainu, sapratu, ka Krievijā atrasties vairs nav iespējams.

  Radio kanālu, kurā strādāju, slēdza divas dienas pēc Krievijas armijas iebrukuma Ukrainā.

  Iemesls – mani kolēģi ēterā tā vietā, lai teiktu «īpašā militārā operācija», pateica vārdu «karš». Šī kanāla vairs nav, tāpat kā nav vairs citu brīvo mediju Krievijā. Bet valsts televīzijas kanālā «Kultūra» runāt par baletu vai kādām patriotiskām filmām es neredzu jēgu,» skaidroja viņš. Būdams Rīgā, Alekss ir apņēmības pilns palīdzēt cilvēkiem, kas no kara šausmām Ukrainā atbēguši uz Latviju. 

  Radio dīdžejs Alekss Dubass ar sievu Larisu aktieru protesta akcijā pie Kongresu nama.

  «Vēlos darīt zināmu ukraiņu un krievu bēgļiem, kuri bēg no kara – ja jums nepieciešama palīdzība, rakstiet man personīgi! Es kā ceļotājs lieliski zinu, cik svarīgi, lai svešā zemē nonākušam pirmajās dienās kāds uzsmaidītu, pastāstītu šīs vietas koordinātu sistēmu, paradumus, noteikumus. Apģērbs, ēdiens, zāles, vienkārša saruna,» sociālajā tīklā Instagram norādīja dīdžejs.

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē