• Divu bērnu māmiņa no Latvijas nominēta pasaules skaistākās sievietes titulam

  Skaistumkonkurss
  Santa.lv
  Santa.lv
  28. jūlijs, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Prestižajam pasaules līmeņa skaistumkonkrsam “Miss & Mrs. Elite Beauty Queen 2022” nominēta arī divu bērnu māmiņa no Latvijas Ilona Strautniece.

  “Daudzi domā, ka esmu dienvidu izcelsmes. Esmu nākusi no latviešu un krievu izcelsmes vecāku ģimenes. Kad biju mazāka, man jautāja, vai neesmu čigāniete. Dzimtas koks norāda arī sakarus ar vāciešiem un ukraiņiem. Esmu izaugusi samērā stingrā, bet ļoti mīlošā ğimenē. Neskatoties uz vecāku mīlestību, esmu bēgusi no mājām…,” stāsta “Mrs. Elite Beauty Queen Latvija 2022”.

  Pirms diviem gadiem Ilona Strautniece kļuva par mammu otrajai atvasei. “Šoreiz meita,” smaidot piebilst laimīgā mamma.

  “Kad skatos spogulī, esmu skaista, kad skatos uz foto, tad ļoti reti sev patīku,” neslēpj Ilona, kura šobrīd visvairāk uztraucas par liekajiem kilogramiem.

  “Sagatavošanās laiks man nebija, tapēc ir nedēļa, lai izdarītu visu iespējamo un neiespējamo,” nosaka skaistumkaraliene.

  “Kad saņēmu piedāvājumu piedalīties “Elite Beauty Queen 2022” – tas bija negaidīti! Kā svaigs lietus pēc karstas dienas! Biju atlikusi šo ideju uz nākošo gadu, privātu iemeslu dēļ. Nebija iespējas… bet, dziļi sirdī par to esmu domājusi. Dievs laikam sadzirdēja manu sirdi. Un “Elite Beauty Queen” šo iespēju deva. Vispār, kā organizatori, šī komanda ir super! Biju pieteikusies konkursam 2019. gadā, bet īsi pēc pieteikšanās uzzināju, ka esmu otrā bērniņa gaidībās.”

  Ilona šobrīd uzturas Polijā, bet jau drīzumā atgriezīsies Latvijā.

  “Piedalīties skaistumkonkursos ir tā vērts! Tu pavadi laiku ar cilvēkiem, kuriem ir tādi paši mērķi, kā tev. Mūsu mērķis ir padarīt šo pasauli skaistāku. Kaut nedaudz! Pa kripatiņai! Tā, kā mēs to visi darām! Tu arī! Un tu! Un tu arī, kas lasa! Vēl, tu iepazīsti sevi labāk, jo izej no savas komforta zonas.Tas ir svarīgi,” aizrautīgi stāsta Ilona.

  “Manas domas par skaistumu nav mainījušās. Skaistums – tas nozīmē nedarīt cietiem pāri un palīdzēt citiem”.

  Pasaules līmeņa skaistumkonkrss “Miss & Mrs. Elite Beauty Queen 2022” Latvijā notiks no 1. līdz 6. augustam.

  Šogad pirmoreiz skaistumkonkursa vēsturē dalībniecēm uzvarētāju kroņi tiks vienlaicīgi pasniegti uzreiz trīs nominācijās:

  • «Mrs. Elite Beauty Queen» (no 19 līdz 38+ gadiem, precējusies, neprecējusies, šķīrusies);
  • «Miss Elite Beauty Queen» (no 15 līdz 29 gadiem, neprecējusies);
  • «Elite Beauty Queen Qlassique 2022» (no 38+ gadiem, precējusies, neprecējusies, šķīrusies).

  Šobrīd turpinās atlase Latvijā. Starptautiskā skaistumkonkursa dalībnieces demostrēs stilizētus nacionālos tērpus, būs iznāciens peldkostīmos un vakarkleitās, kā arī neizpaliks talantu šovs.

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē