• Rīdzinieks Ņikita Levi par Dom-2 šovu : Tur nemaksā nemaz tik daudz! Zelta kalni tie nav

  Izklaide
  Anastasija Kuzminova
  Anastasija Kuzminova
  8. novembris, 2019
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: NO PRIVĀTĀ ARHĪVA
  «Šovā nokļuvu nejauši – braucu atbalstīt savu draugu, kurš sapņoja tur nokļūt, bet atlasi izturēju es,» lepojas Krievijas kanāla TNT šovā Dom-2 iekļuvušais pirmais rīdzinieks.

  Aizbrauc, lai atpūstos

  Jau 16 gadu notiek skandalozais attiecību šovs Dom-2, un nu trīs nedēļas tajā redzams arī rīdzinieks Ņikita Levi, kurš vienīgais izturēja pirms dažiem mēnešiem Rīgā notikušo šova dalībnieku atlasi. Ņikita uzskata, ka šovā viņš paņemts vienkāršības un neuzbāzīguma dēļ.

  «Atlasē mēģināju visu pārvērst par joku. Atbildot uz anketas jautājumu, ar ko dzīvē paveiktu lepojos, atbildēju – spēju skaitīt līdz 10. Iespējams, žūrijai tas patika. Runāju nepiespiesti, zinot, ka viņu uzdevums ir izsist no komforta zonas, uzdodot negaidītus jautājumus,» atminas Ņikita

  «Kad man paziņoja, ka esmu uzņemts, mazliet šaubījos, vai vispār braukt. Īstenībā draugi piespieda, ka obligāti jāpiedalās. Tobrīd atrados dzīves krustcelēs – bija apnikušas līdzšinējās nodarbes, gribējās paņemt pauzi un nodomāju: aizšaušu un mazliet atpūtīšos no ierastā,» PDz atzīstas jauneklis.

  Par sevi Ņikita teic, ka dažādās pasaules malās dzīvo un strādā jau kopš 17 gadu vecuma. ASV viņš bija dzīvojamo namu pārvaldnieks, Kiprā – strādāja par finanšu brokeri, bet tādās valstīs kā Venecuēla un Nigērija nokļuva, pateicoties darbam uz kuģa. «Esmu dzīvojis arī Grieķijā, Holandē, Vācijā un Lielbritānijā. Esmu jūrnieks, pavārs, masieris,» nosmej Ņikita.

  Raksta turpinājums:

  Nākamā lapa

  Nākamais: Nē vieglas uzvedības meitenēm
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+