• Šobrīd

  weather img

  Rīga +14°C Daļēji saulains, D/DR vējš, 2.57 m/s

  Populārais komiķis Jānis Skutelis dāmām atklāj vīrieša skatījumu uz attiecībām

  Attiecības
  Gita Vīksne
  3. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Humorists Jānis Skutelis
  Foto: Matīss Markovskis
  Humorists Jānis Skutelis
  Lai dzirdētu populāru cilvēku iedvesmas stāstus, vairāk nekā 2500 sieviešu maija vidū pulcējās forumā «Līdere». Vieslektora statusā pasākumā piedalījās arī aktieris Jānis Skutelis. Žurnāls «Privātā Dzīve» vēsta, ka populārā komiķa atklāsmes par attiecībām bija neparastas.

  «Ja esat noskaņojies uz to, ka gribat dibināt spēcīgas ilgtermiņa attiecības, labākais brīdis, kad to darīt ir tad, kad esat attiecībās. Jā, es nepārteicos,» dāmām paziņoja komiķis Jānis Skutelis.

  «Man tam ir diezgan solīds pamatojums. Kad nolemjat aiziet uz veikalu pēc pārtikas, daudz labāk ir, ja to darāt, kad esat paēdis. Pretējā gadījumā atnākat no veikala ar pilniem maisiem, kaut ko uzēdat, bet par visu pārējo, kas veikalā likās laba ideja, sev jautājat – kas tas ir? Ar pārtiku vēl tā, bet tā sajūta, kad no rīta pamostaties, paskatāties blakus un gribat jautāt – kas tas ir? Man pat negaršo šis!» salīdzināja Skutelis.

  «Pirms uzsākat jaunas attiecības, jums jābūt gatavam arī šķirties.

  Apskatiet šķirto laulību statistiku. Raugoties uz to, šķiršanās ir tas, kas visdrīzāk ar jums notiks. Kādreiz, iepazīstoties ar jaunu dāmu, meklēju viņā potenciālu – vai šī sieviete varētu būt tā, ar kuru pavadīšu visu mūžu. Tagad skatos, vai būs ērti izšķirties. No dzīves kaut kas ir jāiemācās. 20 gados vari ticēt pasakām, bet man ir jau 41 gads,» atzina Skutelis.

  Foruma apmeklētājas komiķis uzjautrināja arī ar kādu pikantu stāstiņu. «Biju pludmales volejbola nometnē Maļorkā, un pirmās dienas vakarā notika ballīte. Vienā brīdī sapratu – man visa ir pa daudz, es padodos un eju uz viesnīcu,» atminējās Jānis Skutelis. Ballītē viņš ieradies kopā ar nometnes biedriem, tāpēc atpakaļceļu īsti nav zinājis.

  «Bakstoties telefonā, iegāju tumšā ieliņā. Man pretī nāca glīta dāmīte. Viņa man angļu valodā jautāja: «Vēlies minetu? Tas maksā 30 eiro.» Interesanti, man kabatā bija tieši 30 eiro,» stāstīja Skutelis. Viņš no pakalpojuma esot atteicies. «Dāmīte no manis neatstājās kā lapsene, un mirkli vēlāk viņai pievienojās vēl divas. Viņas mācās man virsū un sāka mazliet pat tā kā aiztikt. Sāku skriet,» neslēpa Skutelis.

  Viņš aizelsies atskrējis atpakaļ uz kafejnīcu, lai atgrieztos viesnīcā kopā ar biedriem. «No rīta ģērbjos, paskatos bikšu kabatā, bet manu 30 eiro tur vairs nav. Acīmredzot tika izņemti, gramstoties ap mani. Ko es pie sevis iedomājos? Ka varēju pateikt jā, jo samaksāju tik un tā,» uzjautrinājās Skutelis.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē