• Mūziķis Miks Dukurs atklāj, kāpēc ar sievu nolēma apprecēties otrreiz

  Slavenības
  Santa.lv
  Santa.lv
  25. marts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  “Nu kura meitene gan negribētu precēties princešu kleitā!” – koķeti bilst mūziķis Miks Dukurs ar sievu Lauru, kuri šobrīd piedalās pašmāju attiecības šovā “Mīla burbulī” un kuriem kā izrādās – bijusi tā laime piedzīvot īpašās kāzu dienas sajūtas divas reizes, turklāt – ar vienu un to pašu partneri.

  Abas kāzas bijušas pilnīgi atšķirīgas, taču noteikti – skaistas.

  Pirmo reizi jaunieši, vēl studenti būdami, salaulājušies bez vecāku ziņas, tikai liecinieku klātbūtnē. Laurai, kura tobrīd mācījās juristos, radās iespēja uz pusgadu doties “Erasmus” apmaiņas programmā.

  Lai viss būtu tā nopietnāk arī atšķirtības periodā, jauniešiem radās fiksā ideja salaulāties. Pirmās kāzas, lai arī ļoti šaurā lokā, tomēr bija ļoti romantiskas un interesantas – ar valsi Liepājā, jūras krastā, svinīgajām vakariņām un ballēšanos klubiņā, kur pat bijusi noorganizēta līgavas zagšana un izpirkšana.

  Pēc tam, kad abu vecāki un radi bija pārvarējuši šoku par jauniešu slepeno gājienu, gadu vēlāk īpaši ģimenei par godu tika sarīkotas otras kāzas – ar jau pieminēto princešu kleitu, lielu ballēšanos radu lokā un tradicionālām kāzu izdarībām.

  “Toreiz mēs sapratām, cik foršas patiesībā ir mūsu abu ģimenes, kas nu ir kļuvusi par vienu lielu saimi. Bija tādi konservatīvi radinieki, par kuriem mēs domājām – viņi nemūžam nedejos, bet viņi tā atraisījās, burtiski “jumtu nonesa” ” – arī par otrajām kāzām Dukuru pārim ir vissiltākās atmiņas.

  Bet ar kādu ne tik patīkamu kuriozu vēl saistās mūziķa pirmās kāzas, kā pāris par tām informēja ģimenes, kāda bija vecāku reakcija, un kurp jaunlaulātie devās kāzu ceļojumā – Dukuru mīlasstāstā ir vēl daudz interesantu nianšu, kuras uzzināsi 1188 Play video.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+