• Latvijas labākā tekvondo cīkstone saņem bildinājumu: Tas, ko domā citi, man ir vienaldzīgi

  Privātā Dzīve
  Anastasija Kuzminova
  Anastasija Kuzminova
  31. decembris, 2019
  1 komentārs

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: No privātā arhīva
  Latvijas labākā tekvondo cīkstone Inese Tarvida pēc divu gadu attiecībām saņēma bildinājumu no sava mīļotā puiša – senegāliešu tekvondo sportista.

  2019. gads Latvijas tekvondo cīkstonei Inesei Tarvidai bija īpašs – Pasaules universiādē viņa izcīnīja bronzas medaļu, bet neilgi pirms 21. dzimšanas dienas saņēma bildinājumu.

  Talantīgā baušķeniece jau trīs gadus ikdienu vada Vācijā, un tieši tur viņa iepazinās ar atlētisku senegāliešu puisi. «Sākumā mēs bijām treniņu biedri, vēlāk kļuvām par draugiem,» par iepazīšanos ar Mustafu PDz pastāstīja Inese. Viņš latvietei iepaticies, jo ir gādīgs, saprotošs un nosvērts. Sportistes tēvs un treneris Gintauts meitas izvēli atbalsta un Ineses draugu mīļi dēvē par savu afrikāņu dēlu. Tas, ka sportistes izredzētais nāk no cita kontinenta un kultūras, ģimeni nemulsina.

  «Tuvinieki priecājas par mani. Tas, ko domā citi, man ir vienaldzīgi,» atzina viņa. 

  Saderināšanās gredzenu Ineses pirkstā Mustafa uzvilka sportistes dzimšanas dienas priekšvakarā. «Esmu priecīgs par visu, ko kopā paveicām, un esmu pārliecināts, ka atbalstīsim viens otru un cīnīsimies par mūsu ģimeni un nākotni,» tovakar sociālajos tīklos ierakstīja viņš. Tarvida uzsver – patlaban abu galvenais mērķis ir labi rezultāti sportā, tādēļ kāzas tiek plānotas pēc 2020. gada vasaras olimpiskajām spēlēm. «Vispirms vēlamies labi nostartēt un tikt uz olimpiādi,» skaidro Inese.

  «Tu esi tas, ar kuru kopā pusdienoju, trenējos, smejos un mācos daudz jauna par sevi. Tu allaž esi klātesošs un uzmanīgi klausies manī. Ar tevi varu runāt par visu – citplanētiešiem, sazvērestības teorijām, garīgumu, filozofiju, kultūras daudzveidību, sasniegumiem, brīnumiem un vēl daudz ko citu. Tev ir pārsteidzoša enerģija un skaista dvēsele. Tu esi mana mīla, mans spēks, mans draugs, mans skolotājs,» šādus vārdus Inese veltījusi Muhammadam sociālajos tīkos.

  Savukārt senegālietis neslēpa – divu gadu laikā noticis patiešām daudz kas, un viņš ir pateicīgs Inesei, ka spēj pievērt acis uz ne tik labiem brīžiem. «Tas palīdzēja mums saglabāt mīlestību un mūsu sapni. Nav vārdu, kas spētu izteikt, cik pateicīgs esmu, ka tu esi man blakus. Kad iepazinu tevi, es sapratu – tu nesavtīgi mīli mani, tādēļ mana dzīve mainījās. Es zinu, kas tu esi un ko tu man nozīmē. Vienīgais, ko varu pateikt, – mīlu tevi, mans eņģel!» pauda viņš.  

  Inese jau paguvusi paviesoties sava līgavaiņa dzimtenē un piedalīties Senegālas neatkarības dienas svinībās. Viņa topošā vīra dzimteni esot iemīlējusi uzreiz. «Esmu ļoti pateicīga, ka Āfrika padarīja Mustafu par tādu cilvēku, kāds viņš ir. Lepojos, ka viņš nāk no šīs vietas,» atzinās viņa.

  1 komentārs

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+