Santa.lv
  • Kā šausmu filmā… Lietuvu satricina mediķa slepkavība, aizturēta bijusī sieva kultūriste

  • SAGLABĀ RAKSTU
    23.04.2026
  • Marta Kalniņa
    Foto: Publicitātes foto
    Lietuvu šonedēļ satricināja šaušalīga slepkavība.

    Šonedēļ Panevežā pazuda 31 gadu vecs vīrietis – feldšeris Mants Sadausks. Viņš piepelnījās ar batutu izīrēšanu un uzstādīšanu, un pirmdien viņš devās izpildīt pasūtījumu, kuru no kāda bērnudārza saņēmis internetā.

    No šī pasūtījuma vīrietis neatgriezās, klienta profils Facebook bija dzēsts, bet adresē, kas norādīta pasūtījumā, nebija nekāda bērnudārza.

    Tika uzsākta viņa meklēšana, un vīrietis vēstulē norādītajā adresē tika atrast miris – ietīts batuta audumā un aizdedzināts. Tuvējā mežā bija arī viņa auto. Lai gan bijusi agra rīta stunda, no mājas, kuras teritorijā pēcāk atrada līķi, izgājis mundrs vīrietis,  kuru vēlāk mirušā vīrieša bērni atpazina kā savas mātes dzīvesbiedru.   

    Manta un viņa bijušās sievas – kultūristes, Eiropas čempiones Justīnas Gaigalaites  attiecības bijušas vētrainas. Kā tagad saka mirušā vīrieša radinieki – sieviete esot ļoti karstasinīga un nesavaldīga, vairākkārt aizdedzinājusi Manta automašīnas.  Tāpēc, kad tika atrasts feldšera līķis, aizdomas uzreiz kritušas uz Justīnu Gaigalaiti. Pēdējā laikā konfliktu iemesls bijis tas, ka tiesa lēmusi – abu dvīņi dzīvos pie tēva.

     

     

    Šobrīd viņa un vēl divi vīrieši ir aizturēti un uzsākta pirmstiesas izmeklēšana par slepkavību.

    Justīna noliedz savu vainu. Viņa apgalvo, ka bērnu tēvu pēdējo reizi redzējusi svētdien, kad viņš paņēmis no viņas mājas savas atvases un aizvedis meitu uz dejošanas sacensībām. To gribējusi darīt Justīna, bet Mants neļāvis.

    Manta kolēģi mirušo atceras kā sirsnīgu un patīkamu vīrieti. Neatliekamajā palīdzībā viņš pirms trijiem gadiem sācis strādāt kopā ar sievu Justinu. Abu starpā gan bijušas vēsas attiecības, daudzi pat nezinājuši, ka viņi ir precēts pāris. Justīna strādājusi vien dažas stundas nedēļā.

    Kad Justīnu nogādāja tiesas zālē, viņas izskats pārsteidza daudzus.

    Ne miņas no tās sportiskās un košās sievietes, kāda viņa ir savās sociālo tīklu bildēs. Justīna bija tērpusies treniņbiksēs un čībās.

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Lasi vēl

    Lasi vēl

    Satura mārketings

    Jaunākie raksti

    Ievas Receptes

    Vairāk