• Šobrīd

  weather img

  Rīga -2°C Mākoņains, D vējš, 4.12 m/s

  Kurā dienā zvaigznes tev sola veiksmi? Horoskops no 24. līdz 30. oktobrim

  Horoskopi
  Ieva
  Ieva
  24. oktobris, 2019
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Astroloģisko prognozi tuvākajām dienām iesaka astroloģe RITA MUIŽNIECE.

  Auns

  Nedēļa būs emocionāli piesātināta. Biežāk iespējami sadzīviski strīdi un asas vārdu apmaiņas. Ikdienas mieram traucēs vēlme citus vērtēt pārlieku kritiski.

  Aktivizēsies naudas jautājums – aktuāli var kļūt seni parādi, bet var arī parādīties jaunas peļņas iespējas. Jābūt vērīgai attiecībā uz visu, kas saistīts ar finansēm, gan ikdienas gaitās, gan iesaistoties jaunos projektos.

  Attiecībās valdīs mīlestība un saskaņa. Ja attiecības uzsāktas nesen, laiks, ko pavadīsiet kopā, apliecinās, ka varat viens otram uzticēties, kopā justies brīvi un labi.

  • Veiksmīgs  29. un 30. oktobris.

  Vērsis

  Būs īstena plānošanas un shēmošanas ķēniņiene. Šis būs ļoti nozīmīgs laiks tām, kas dzīvē ieplānojušas nozīmīgas pārmaiņas, taču ceļš līdz mērķim var būt sarežģīts.

  Vērtēsi un kalkulēsi pievienoto vērtību projektam vai idejai, kurā pašlaik ieguldi savus spēkus un laiku. Vari saņemt jaunu darba piedāvājumu, kas gan vilinās, gan arī liks šaubīties.

  Vairāk pievērsīsies kopdzīves praktiskajai daļai, maz uzmanības veltot partnera izjūtām. Piedomā par to, lai katra diena ir mīlestības piepildīta. Jaunās attiecībās izredzētais var nākt klajā ar svarīgu paziņojumu.

  • Veiksmīgs 24. un 25. oktobris.

  Dvīņi

  Notikumu un procesu virzību ņemsi savās rokās, bieži vien rīkosies izteikti aktīvi un pat pārgalvīgi. Domas un rūpes veltīsi galvenokārt sev, savām baudām un labumiem.

  Tev var tikt piešķirti jauni, atbildīgi darba uzdevumi. Labus darba rezultātus gūsi, liekot lietā uzcītību un neatlaidību. Prātīgāk darīsi, ja līdera lomu uzticēsi citiem.

  Mīlestības enerģija uzvirmos ar jaunu spēku, aizvedot tevi košos un emociju piesātinātos piedzīvojumos. Iespējamas jaunas, nozīmīgas satikšanās – tās var būt ciešā saistībā ar darījumu pasauli vai darba dzīvi.

  • Veiksmīgs 25., 26. un 27. oktobris.

  Vēzis

  Rosīga un piesātināta nedēļa kā darbā, tā arī mājas dzīvē. Izdosies īstenot to, kas līdz šim šķitis neiespējams. Rīkosies aktīvi, tieši no tevis būs atkarīga procesu tālākā virzība.  

  Radoša pieeja ikdienišķiem procesiem būtiski ietekmēs to ritējumu. Ļoti svarīga nedēļa finanšu jomā – jāpārskata tēriņi, jāieplāno, kāda būs turpmākā rīcība. Kāds tev aiz muguras var rīkoties savtīgos nolūkos. 

  Attiecībās notikumi risināsies diezgan strauji un atsevišķos mirkļos pat negaidīti. Piemērots laiks, lai izrunātu un atšķetinātu sen radušās nesaskaņas.

  • Veiksmīgs 28. un 29. oktobris.

  Lauva 

  Rāmi un pārliecināti virzīsies tuvāk saviem mērķiem un sapņiem. Rīkosies pārdomāti un gudri, vairoties no agresīvas komunikācijas. Aktuāli var kļūt sadzīviski jautājumi. 

  Darbā iespējamas situācijas, kurās visu noteiks tava spēja ātri reaģēt un pieņemt lēmumus, lieki neriskējot un iztiekot bez emocijām. Kopīgi strādājot, nostiprināsies viedoklis par kādu tev svarīgu sadarbības partneri.

  Pienācis laiks attiecībās beidzot ienest pārsteigumus, prieku un romantiku! Ilgosies pēc apbrīnas un lutināšanas, taču neaizmirsti pietiekami daudz sirsnības veltīt arī savam partnerim.

  • Veiksmīgs 28. un 29. oktobris.

  Jaunava 

  Pievērsīsies savu dzīves vērtību pārskatīšanai. Pār tevi var nākt pašpārmetumu vilnis, var rasties šaubas par savu rīcību. Jābūt gatavai pieņemt nozīmīgus, arī varbūt sāpīgus lēmumus, lai kaut ko mainītu.

  Ikdienas darbu kļūs arvien vairāk, tomēr tu uzlocīsi piedurknes un paveiksi teju neiespējamo –  ieviesīsi tajā visā skaidrību un kārtību. Svarīgākais – visu saplānot un izvairīties no saspīlētām emocijām.

  Attiecību dzīve pulsēs rāmā ritmā. Ja esat iepazinušies nesen, atklātas, tiešas sarunas, iespējams, būs par pamatu, lai pieņemtu kādu svarīgu lēmumu par nākotni.

  • Veiksmīgs 24. un 28. oktobris.

  Svari 

  Dzīvi piepildīs optimisms un pārliecība par saviem spēkiem. Nesen paveiktie darbi un sakārtotā mājas dzīve ļaus beidzot uzelpot brīvāk. Iedvesmos satikšanās ar prieka pilniem cilvēkiem. 

  dejas dzims kā sēnes maigā sūnu segā pēc rudens lietiem. Vērtīgi tās apspriest ar kolēģiem un partneriem. Aktuāls jautājums būs finanses. Par stabilu naudas plūsmu gādās pārdomāti lēmumi.

  Mīlas dzīvē aktualizēsies spēja un vēlme ieklausīties otrā, būt vajadzīgam un saprastam. Ja tā visa pietrūks, var rasties sarežģījumi. Ieteicams kopā doties cilvēkos, ciemoties pie draugiem, izklaidēties. 

  • Veiksmīgs 25. un 26. oktobris.

  Skorpions 

  Pieņemsi svarīgus lēmumus un arī spersi lielus soļus to īstenošanas virzienā. Visās dzīves jomās vari nonākt pie secinājuma, ka ir gan jādod vairāk, gan arī jāņem vairāk. 

  Notikumi darba lietās risināsies tā, ka jutīsi pamudinājumu pārliecinoši doties uz priekšu, pierādīt, ka esi savas jomas profesionāle – zinoša un spēcīga. Var atklāties tavu sadarbības partneru vai kolēģu patiesie nolūki. 

  Daudz laika pavadīsi kopā ar mīļoto. Ja attiecības ir nesen uzsāktas, vari pat pārsteigties, solot otram mūžīgu mīlestību. Neskrien notikumiem pa priekšu, izbaudi visas attiecību fāzes!

  • Veiksmīgs 28. un 29. oktobris.

  Strēlnieks

  Var īstenoties tavas drosmīgākās fantāzijas, vēlmes un sapņi. Saņemsi dažādus piedāvājumus un priekšlikumus, tomēr svarīgi būs tos rūpīgi izvērtēt, nevis pieņemt visus pēc kārtas.

  Daudz uzmanības būs jāvelta dokumentiem un administratīviem procesiem, tomēr ieteicams atrast arī laiku, lai dziļi ievilktu elpu un noskaņotos lieliem, nopietniem soļiem un jaunu ideju īstenošanai.

  Aktuāls var kļūt kāds sen izdzīvots un it kā noslēgts mīlas stāsts. Maziem, taču pārliecinošiem soļiem ienāks skaidrība attiecībās, kur bijuši daudzi nesaprašanās līkloči. Jābūt atklātai pret partneri. 

  • Veiksmīgs 29. un 30. oktobris.

  Mežāzis

  Ar vienu roku lūkosi sakārtot iesākto, salikt to pa plauktiem un pabeigt, bet ar otru roku tieksies pēc tā, kas vēl tikai jaušami mirdz pie apvāršņa un mudina uz grandioziem dzīves pavērsieniem. 

  Darbā var rasties situācijas, kurās jācīnās par savām pozīcijām darba tirgū. Jutīsi, kā konkurenti spodrina savas prasmes un ar dažādiem paņēmieniem mēģina tikt pie lielākā pīrāga gabala.  

  Viegli raisīsies aizraujošas sarunas, liekot zaudēt laika izjūtu. Būtiskākais ir nesajaukt draudzīgas un koleģiālas attiecības ar romantiskām. Ja tā notiks, var sekot liela vilšanās.

  • Veiksmīgs 24. un 25. oktobris.

  Ūdensvīrs

  Pienācis laiks pārskatīt savu attieksmi pret sarežģītiem darba procesiem un attiecībām. Jāsašķiro priekšlikumi un piedāvājumi, lai nodalītu, kur gaida košas perspektīvas, bet kas ir tikai māņi.

  Rūpīgi izvērtē un kā ar nazi pārgriez saites ar darījumu partneriem un kolēģiem, kuri parādījuši, ka viņiem nevar uzticēties. Spēcini mijiedarbību ar tiem, uz kuriem var paļauties.

  Pretējā dzimuma uzmanības netrūks, taču tu spēsi uz to visu nolūkoties bez rozā brillēm, neklausīsies skaistos, bet pārspīlētos solījumos. Draudzīgā kompānijā var veidoties dziļākas attiecības. 

  • Veiksmīgs  25., 26. un 27.  oktobris.

  Zivis 

  Tavā dzīvē lēnām šķirsies vaļā jauna un skaista lapa. Galvenais – nenobīties un ļaut jauniem notikumiem iekrāsot tavu ikdienu. Izdosies atlaist kādu pagātnes ķibeli. Vari plānot lielus soļus uz priekšu.

  Darba lietas neies no rokas tik viegli, kā gribētos. Radīsies daudz jautājumu, tomēr nav vērts pārāk censties jau tūlīt uz tiem visiem atrast atbildes. Droši vērsies pēc padoma pie kolēģiem vai draugiem!

  Privātajā dzīvē izdosies tikt pie tādām izjūtām, kādas skatītas vien romantiskās filmās. Izpaudies brīvi, rādi izredzētajam savu patieso dabu – tas būs īstais ceļš uz viņa sirdi.

  • Veiksmīgs 28. un 29. oktobris.   

   

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+