• Šobrīd

  weather img

  Rīga +7°C

  Kurā dienā zvaigznes tev sola veiksmi? Horoskops no 18. līdz 24. jūlijam

  Horoskopi
  Ieva
  Ieva
  18. jūlijs, 2019
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Pixabay
  Astroloģisko prognozi tuvākajām dienām iesaka astroloģe RITA MUIŽNIECE.

  Auns

  Gaidāma sabiedriski aktīva nedēļa. Daudz prasīsi gan pati no sevis, gan arī no citiem. Var izdoties salikt spēcīgas pieturas zīmes kādā nozīmīgā jautājumā. Būs liela rosība no draugu puses, paredzamas biežas ciemošanās.

  Panākumi darbā lielā mērā būs atkarīgi no kolēģu un partneru rīcības. Jāspēj būt elastīgai, jo ne viss ritēs pēc tava plāna. Koncentrē uzmanību uz šobrīd aktuālajām lietām.

  Mīļotais cilvēks, šķiet, saņems vismazāk uzmanības, jo tu nemitīgi būsi izņemta vai arī vēlēsies laiku pavadīt vienatnē. Draugu vai ģimenes ballītē iespējama jauna iepazīšanās. 

  Veiksmīgs 22., 23. un 24. jūlijs.

  Vērsis 

  Pret savām laika un enerģijas rezervēm būsi īpaši saudzīga. Ja vien būs iespēja nedarīt, tad nedarīsi, nelaidīsi garām nevienu iespēju izklaidēties. Nedēļas beigās jālimitē izklaides, lai pārāk nenogurtu.

  Ļoti svarīgi būs prasmīgi lavierēt starp pienākumiem. Var būt biežāka plānoto darbu maiņa, tomēr tas tev nesagādās grūtības. Kritiku uztver kā vērtīgus padomus.

  Attiecību frontē valdīs pamiers, taču tas būs tikai ārējs. Klusībā īpaši rūpīgi sekosi līdzi tam, vai vārdi pārtop darbos. Jaunās attiecībās iespējama krīze, ja kaut kas nebūs tev pa prātam. 

  Veiksmīgs 19. un 20. jūlijs.

  Dvīņi

  Lai arī apkārt tev viss var mainīties un šķobīties, tomēr tu allaž spēsi pielāgoties, mainīt ceļa virzienu un saglabāt savu optimismu. Pirms lieliem darbiem atvelc elpu un atpūties. 

  Darījumu attiecībās spīdēsi, atstājot par sevi neatkārtojami košu iespaidu. Izmanto katru iespēju demonstrēt savus talantus, prasmes un zināšanas. Labvēlīgs laiks uzsākt sadarbību ar partneriem ārzemēs.

  Vasarīgās vēja brīzes tavā sirdī var iepūst pārmaiņu vējus, taču tie tikai mudinās vairāk un ciešāk būt kopā, rosinās pārdomas par to, cik vērtīgas un svarīgas tev ir šīs attiecības.

  Veiksmīgs 18. un 19. jūlijs.

  Vēzis

  Nedēļa var prasīt no tevis ļoti daudz – pat pārāk daudz – enerģijas. Jāpievērš vairāk uzmanības tiem cilvēkiem, kuri ikdienā tev ir līdzās, un procesiem, kas ir aktuāli tieši šobrīd.

  Par savu viedokli un redzējumu spēsi pārliecināt pat spēcīgākos konkurentus, tādēļ šī jaudīgā enerģija ir jāliek lietā. Atliec visus citus darbus un gūsti labumu no savām izcilajām runas spējām.

  Mīlas dzīvē iespējami nelieli, taču emocionāli trāpīgi notikumi. Iespējams, beidzot būs jāielūkojas savas sirds putekļainākajos nostūros. Patiesība var būt nedaudz kaitinoša, tomēr nākotnei vērtīga.

  Veiksmīgs 20. un 21. jūlijs.

  Lauva 

  Šīs nedēļas sniegtās iespējas tev var būt kā īsta dāvana. Bet tikai no tevis pašas būs atkarīgs, vai viss notiks tā, kā vēlies. Atļauj sev rīkoties citādi, esi patiesa un brīva savās izvēlēs. 

  Darbā var būt sajūta, ka citi tev maisās pa kājām un neņem vērā tavus ieteikumus. Labāk nemāci citus, bet mēģini vienoties par tādu risinājumu, kurš apmierina visas iesaistītās puses. 

  Ar prieku mēģināsi būt par korķi visām pudelēm, kas draugu un tuvinieku mājās, taču pati savu personīgo dzīvi izvēlēsies kārtot kaut kad vēlāk. Tomēr var būt lietas, kas prasīs konkrētu rīcību tūliņ pat. 

  Veiksmīgs 23. un 24. jūlijs.

  Jaunava

  Tava pašsajūta šonedēļ mainīsies gana strauji, tāpat arī noskaņojums būs mainīgs. Rīkojies pārdomāti, mēģini ieraudzīt katras rīcības un notikuma likumsakarības. 

  Darba dzīve būs aizraujoša, ja attīsti sava biznesa ideju un enerģiju tērē tam, lai piepildītu savu sapni. Savukārt tās, kuras strādā pie darba devēja, nepagūs ne elpu atvilkt, ne iedziļināties daudzajos uzdevumos. 

  Attiecībām šī nebūs pati vieglākā nedēļa, toties vērtīga gan. Ja esat pazīstami nesen, izmanto katru iespēju parunāties ar savu izredzēto, tā iegūsi sev ļoti svarīgu informāciju.

  Veiksmīgs 21., 22. un 23. jūlijs.

  Svari

  Nedēļa kā svētki! Iespējams, tas būs vien brīnišķīgs mirklis, bet varbūt spersi lielu un nozīmīgu soli, kas mainīs līdzšinējo dzīves ritējumu. Rīkojies, tver iespējas, izbaudi! 

  Darbā no tevis gaidīs atbildības pilnu attieksmi. Iedziļinies visā, ko dari, strādā pēc tīrākās sirdsapziņas un ar jaudīgāko atdevi. Ja strādā vietā, kur no tevis enerģiju tikai ņem, var rasties vēlme spert kādu kardinālu soli.

  Veltīsi daudz uzmanības savam izredzētajam, uzņemsies iniciatīvu, iepriecināsi, pārsteigsi. Rīkojoties spontāni, vari mainīt iepriekš paredzamo notikumu gaitu. 

  Veiksmīgs 18. un 19. jūlijs.

  Skorpions

  Slinkojot laiski noraudzīsies notiekošajā. Vairāk domāsi un mazāk runāsi, vairāk plānosi un mazāk darīsi. Jutīsies pilnīgi pārliecināta par sevi, saviem lēmumiem, izvēlēm un rīcību.

  Svarīgi spēt paļauties un uzticēties gan cilvēkiem, gan procesu virzībai. Procesi gan būs paredzami un plānojami, toties cilvēku rīcība var sagādāt lielus pārsteigumus.

  Attiecībās ar savu otru pusīti smelsies pamatīgu enerģijas devu. Bieži smaidīsi, daudz kustēsies, gūsi prieku no tā, ko dara partneris. Pienācis laiks sagādāt savam izredzētajam kādu jauku pārsteigumu! 

  Veiksmīgs 20. un 21. jūlijs.

  Strēlnieks

  Savā saspringtajā ikdienas ritmā atradīsi laiku arī citām sev patīkamām nodarbēm. Svarīgi būs izvērtēt, kāda nozīme tavā dzīvē ir kādam tajā nesen ienākušam cilvēkam. Nebaidies īstenot drosmīgākos sapņus.

  Ļaujies idejām, kas saistītas ar tava darbības lauka paplašināšanu, iesaisties projektos, kas dod tev vēl nebijušas iespējas. Mazi soļi tuvinās tevi kam lielam un nozīmīgam. 

  Būs grūti vienoties un panākt kompromisus sadzīviskās situācijās. Mazāk ikdienības, vairāk piedzīvojumu! Lai gan iespēju iepazīties tev netrūks, interese par to būs maza.

  Veiksmīgs 23. un 24. jūlijs.

  Mežāzis

  Paredzams, ka nedēļa būs veiksmīga, var parādīties nebijušas iespējas – tev atliek vien turēt acis vaļā un tās pamanīt. Vairāk satiecies ar cilvēkiem, atver durvis jaunām sajūtām.

  Attiecības darbā var veidoties visai piņķerīgas, jo tev būs grūti saprast, ka tava patiesība nevar būt vienīgā visur un pilnīgi katrā situācijā. Tam pretosies gan sadarbības partneri, gan darba devējs.

  Jo nepatīkamākas domas, jo mazāk uzmanības tām jāvelta. Nevajag gremdēties pagātnes pārdzīvojumos vai pārmest sev kādus senāk pieņemtus kļūdainus lēmumus. Dzīvo un baudi šeit un tagad!

   Veiksmīgs 21. un 22. jūlijs.

  Ūdensvīrs

  Šonedēļ viss notiks viegli un it kā pats no sevis, būs daudz labu iespēju, nodomus īstenot dzīvē būs vienkārši. Jāpievērš īpaša uzmanība kam tādam, kas aktualizējies pavisam nesenā pagātnē. 

  Svarīgi, lai tev būtu pilnīgi skaidrs, ko vēlies un kā to panākt. Iespējams, nonāksi pretrunīgās situācijās, taču tās tevi nesamulsinās. Uzdrīksties, rīkojies un domā neparasti! 

  Mājas dzīve tev nešķitīs aizraujoša – ilgosies, lai būtu mazāk sadzīves, vairāk brīvības un kustības! Jaunas attiecības veidosies pavisam gausi, jo tu visu laiku būsi kaut kur citur – gan domās, gan darbos.

  Veiksmīgs 18. un 19. jūlijs.

  Zivis

  Viena neliela atpūtas pauze, un jutīsies kā no jauna piedzimusi. Tāpēc brīvdienās jādodas ārpus mājām un jāiesaistās fiziskās aktivitātēs – tad jutīsi enerģijas pieplūdumu.

  Būs situācijas, kas var likt tev iegrimt pārdomās, vai tas, ko dari, atbilst tavām zināšanām un vai tas vispār ietilpst tavos pienākumos. Cenšoties izpatikt citiem, strādāsi viņu vietā – līdz brīdim, kad pēkšņi pieņemsi kardinālu lēmumu kaut ko mainīt.

  Attiecībās vari piedzīvot skaistus mirkļus, ja vien arī pati gādāsi par savu labsajūtu un vēlmju piepildījumu. Kopīgi izdosies īstenot sen lolotas idejas.

  Veiksmīgs 20. un 21. jūlijs.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība - Parūpējies par savu sirdi!

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  AutoBild.lv

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+