Erotisks pārsteigums pagalmā — latviešu čipendeils kļuvis par dārznieku

Muskuļi
Gita Vīksne
22. maijs
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: FACEBOOK
«Es neļauju sev ieslīgt gaidīšanas brīnumā un neko nedarīt,» PDz puišu erotiskās deju grupas MEN’$ dalībnieks un dīdžejs Gustavs Vītoliņš. Viņš tagad formu uztur, pļaujot zāli.

«Lai arī izklaides jomā, kurā darbojos, šobrīd viss ir apstājies, man šis laiks nesaistās ar mājās sēdēšanu,» PDz atklāj puišu erotiskās deju grupas MEN’$ dalībnieks un kluba Coyote Fly pasākumu producents un rezidents DJ Gustavito, īstajā vārdā Gustavs Vītoliņš. Prieku līdzcilvēkos viņš cenšas radīt ar bezmaksas dīdžeja setiem, kuru ritmiem aicina dejot līdzi, neizejot no mājas, Coyote Fly mājaslapā feisbukā.

«Ar MEN’$ puišiem bija saplānotas uzstāšanās trīs mēnešus uz priekšu. Iepriekšējos gados uzstājāmies Amerikā, šogad bijām iecerējuši ar šoviem apbraukāt Eiropu, taču nu viss ir pārcelts uz vēlāku laiku,» stāsta pašmāju čipendeils. Viņš atzīst – šādiem šoviem ir nepieciešama skatītāju klātbūtne un tos vērot video nav nekas aizraujošs.

Lai dīkstāves laikā nezaudētu formu, savu laiku viņš velta regulāriem fiziskajiem treniņiem. «Katru otro dienu vingroju ar TRX pretestības gumijām,» atklāj Gustavs.

Nesen viņš publiskojis foto, kur, seksīgi tērpts, darbojas ar pļaujmašīnām. Šajā lietā viņš esot ne mazāk meistarīgs kā uz skatuves. Gustavs lepojas ar savu mauriņu un gatavs tādu sarūpēt arī citiem. «Cilvēki, nekautrējieties darīt sev neierastu darbu. Tagadējā situācijā, kad jārūpējas par izdzīvošanu, ģimenes uzturēšanu, paralēli ievērojot visus drošības nosacījumus, nav vietas savam ego un slinkumam,» norāda viņš.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs