• Šobrīd

  weather img

  Rīga +3°C Mākoņains, D/DR vējš, 7.2 m/s

  “Ērkšķos” izceļas kautiņš un ierodas ātrā palīdzība

  Skandāls
  Santa.lv
  Santa.lv
  20. oktobris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Dramatiski notikumi risinājušies sociālajā projektā «Caur ērkšķiem uz….» kā rezultātā iesaistījusies pat ātrās palīdzības mediķu brigāde un pēcāk arī policija.

  Dāmas turpina savu ceļu pretim pārmaiņām un uz laiku apmetušās Bruknas Kalnu kopienā, kur ļaujas dažādām radošām un emocionālām nodarbēm – gan uzlūkojot savus lielākos pāridarītājus ārkārtīgi sirsnīgā un patiesi aizkustinošā drāmas terapijas nodarbībā, gan tiekoties ar ekspertiem un ļaujoties sarunām ar priesteri Andreju Mediņu.

  Taču jau dienas sākumā dāmu starpā izceļas nopietnas nesaskaņas – strīdus epicentrā jau atkal nokļūst Lilita, kura dažai labai uzkritusi pamatīgi uz nerva. Lilitai tiek pārmesta konfliktu provocēšana, klaji izaicinoša un nievājoša attieksme pret citām kolēģēm.

  «Strīds eskalējas tik ļoti, ka Madara, kura nesen priekšlaicīgi atbrīvota no cietuma un joprojām nēsā īpašu aproci, ir gatava kolēģei sadot “pēc nopelniem.» ‘

  "Tas nolādētais smīns. Skatās virsū un smaida. Viņa zina, ka nevaru viņai iesist pa purnu, tāpēc man smaida sejā” – pamatīgi pikta ir Madara. Vārds pa vārdam līdz iesaistās un “uzvelkas” arī pārējās meitenes, tostarp arī ekspresīvā Marija, kura nekad nav slēpusi, ka viņai ir problēmas ar pašsavaldīšanos. Dzirdot Madaras stāstīto, skaidroties ar jaunieti metas arī Marija un, saņēmusi nievājošu komentāru par savu izskatu, neiztur un iesit Lilitai.

  Pēc sitiena Lilita nokrīt zemē un paliek tur guļot, bet palīgos steidz ātrās palīdzības mediķu brigāde. Redzot notikušo, «Ērkšķu» dāmas visas kā viena spriež, ka Lilita tēlojusi, lai pievērstu sev uzmanību un patiesībā ārstu palīdzība viņai nemaz nav bijusi vajadzīga.

  «Ja es tur būtu bijusi klāt, tas nenotiktu. Es Mariju būtu noturējusi, es viņu māku kontrolēt. Es jau viņai teicu – vot, tādas tev labas draudzenes blakus,» pēc visa notikušā rūgti saka Marijas draudzene Anastasija, ar kuru abas ne tikai kopīgi piedalās projektā, bet arī jau vairākus gadus dala vienu mājokli. Tikmēr Lilitai tiek aizvesta uz slimnīcu, bet vēlāk pie Marijas ierodas policija. Vai nesaskaņas izdosies atrisināt? Vai Marijai nesavaldība kļūs liktenīga un projekts būs jāpamet?

  Atgādinām, ka sociālais projekts «Caur ērkšķiem uz…» skatāms ceturtdienās plkst. 21:00 STV Pirmā!, kā arī jebkurā ērtā laikā internetā – Tet TV+

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+