Nepalaid garām! Bezmaksas tiešsaistes lekcijas par bērnu emocijām un uzvedību

Emocionālā audzināšana
Santa.lv
Santa.lv
7. oktobris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Pixabay
Aicina vecākus pieteikties bezmaksas nodarbībām tiešsaistē par bērnu emocionālo attīstību un audzināšanu.

Nodarbības vadīs pieredzējuši psihologi un psihoterapeiti. Katrā nodarbībā dalībnieki gūs ieskatu par bērnu attīstības likumsakarībām, kā arī saņems praktiskus ieteikumus, kā atbalstīt bērnus. Par katru tēmu plānota stundu ilga lekcija un 30 minūšu diskusija, kuras laikā speciālists atbildēs uz dalībnieku jautājumiem.

Tuvāko nodarbību laiki un tēmas:


12.oktobrī pl.18:30. Kā ielikt stabilus pamatus bērna attīstībai un veiksmīgai dzīvei: kas ietekmē bērna attīstību, kā attiecības ar pieaugušo ietekmē bērna tālāko attīstību, bērna vajadzības.
Dalībnieki uzzinās par drošas piesaistes veidošanu, saskarsmes pielāgošanu bērniem ar dažādām temperamenta iezīmēm, kā arī biežākajām saskarsmes grūtībām, barjerām un to pārvarēšanu. Nodarbību vadīs klīniskā psiholoģe, PhD Ilze Damberga. 

16.oktobrī pl.19:00. Kā atbalstīt bērnu, kas ir pārlieku aktīvs, nemierīgs.
Šajā nodarbībā apskatīsim šādas uzvedības cēloņus, kā arī risinājumus, lai izvairītos no uzvedības problēmām un koriģētu tās. Nodarbību vadīs klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Gunita Kleinberga.

20.oktobrī pl.19:00. Kā atbalstīt bērnu, kas izjūt pārmērīgu nedrošību, šaubas, bailes.
Uzzināsiet par šādas uzvedības cēloņiem, kā arī risinājumiem, kā izvairīties no uzvedības problēmām un koriģēt tās. Nodarbību vadīs klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Inese Elsiņa.

23.oktobrī pl.18:30. Kā atbalstīt bērna prasmes regulēt emocijas un kā veicināt veiksmīgu emocionālu attīstību, kā emocionālas pieredzes ietekmē bērna tālāko pieredzi.
Dalībnieki uzzinās par emocionālās attīstības principiem, kā attīstās emociju regulācijas prasmes un kā pieaugušie var veicināt iespējami veiksmīgu šo prasmju attīstību. Tiks apskatīti arī praktiski risinājumi emocionālā intelekta attīstīšanai un emociju regulācijas prasmju attīstīšanai bērniem. Nodarbību vadīs klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Kristīne Dūdiņa. 

Vairāk informācijas un pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: berniemdraudzigs@gmail.com vai Bērna Labklājības centra Facebook lapā.
Pēc pieteikšanās dalībnieki saņems elektronisku saiti, nodrošinot piekļuvi nodarbībai. 
 

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

GADA KOSMĒTIKA 2020

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+