• Kādēļ sievietes nevēlas seksu tad, kad to grib viņi?

  Sekss
  Santa.lv
  Santa.lv
  5. novembris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Par latviešu seksa guru dēvētā Rita Lasmane, kura pagājušā gadsimta deviņdesmitajos šokēja publiku ar nepieredzētu atklātību visās ar intīmajām tēmām saistītās niansēs, šoreiz, viesojoties raidījumā «Kad viņas satiekas» manāmi pārsteidz arī rubrikas «Kad viņš satiek viņu» namatēvu Valdi Melderi.

  «Buduāra Rita» ne tikai nekautrējoties paziņo, ka abi ar vīru kādreiz piekopuši svingeru aktivitātes, bet uzskata arī, ka tādas lietas uzlabo pāra attiecības: «Nu kā, tu saproti, ka tavējais ir visforšākais!».

  Taču nu gan šīs pikantās nodarbes pārim jau pagātnē, esot apnicis. Taču kaisles liesmas atdzīvināšanai Ritai ir arī citi labi padomi. Viens no ieteicamākajiem variantiem būtu – doties ceļojumā divatā, bez bērniem, pilnībā nomainot ikdienas vidi.

  Ja kāds no pāra vēlas pamēģināt intīmajā dzīvē ko neparastāku, bet nav pārliecināts, ka otrs to akceptēs, Rita iesaka pie šīs domas pieradināt partneri pamazām, ik pa laikam it kā garāmejot izmest kādu frāzi vēlamajā virzienā.

  Uz mūžam aktuālo vīriešu jautājumu, kādēļ sievietes nevēlas seksu tad, kad to grib viņi, Ritai ir tikai viens atgādinājums: “Atcerieties, ka sievietēm galvenā erogēnā zona joprojām ir smadzenes, un ceļš uz dāmu sirdi un gultu jāsāk caur sarunām, lai kā jums tas arī nepatiktu”.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē