• Šobrīd

    weather img

    Rīga +8°C Daļēji apmācies, DR vējš, 4.63 m/s

    IZPROT TAVAS SĀPES

    Lielbritānijas premjerministram Borisam Džonsonam apstiprināts koronavīruss

    Politika
    Ziņu aģentūra LETA
    27. marts, 2020
    Komentēt

    Drukāt

    Saglabāt

    Foto: Pinterest
    Lielbritānijas premjerministram Borisam Džonsonam apstiprināts jaunais koronavīruss un viņš pašizolējies, taču joprojām vadīs valdības pasākumus cīņā ar koronavīrusa pandēmiju.

    «Pēdējo 24 stundu laikā man radās viegli koronavīrusa simptomi – temperatūra un nemitīgs klepus,» tviterī paziņoja Džonsons. «Pēc galvenā ārsta ieteikuma es veicu analīzes un tās ir pozitīvas.»

    «Es strādāju no mājām un pašizolējos. Tā ir pilnīgi pareiza lieta, ko darīt,» sacīja Džonsons. «Pateicoties tehnikas brīnumiem es varu turpināt komunicēt ar savu komandu un vadīt valsts cīņu pret vīrusu.»

    Džonsonam ir 55 gadi. Lielbritānijā līdz šim apstiprināti vairāk nekā 11 600 inficēšanās gadījumi ar koronavīrusu un vismaz 578 nāves gadījumi no Covid-19.

     

    0 komentāri

    Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

    Pievienot komentāru

    Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

     

    Veselība

    Vairāk

    Receptes

    Vairāk

    Privātā Dzīve

    Vairāk

    Ieva

    Vairāk

    Mans Mazais

    Vairāk

    Māja un Dārzs

    Vairāk

    Auto

    Vairāk

    Astes

    Vairāk

    Klubs

    Vairāk

    Santa+