Ģenerālis Velšs veselības dēļ pametīs dienestu Valsts policijā

Aktuāli
Ziņu aģentūra LETA
4. decembris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: LETA
Veselības dēļ 26 gadus ilgo dienestu Valsts policijā nolēmis pārtraukt Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks, Valsts policijas priekšnieka vietnieks, ģenerālis Artis Velšs, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Kā iemesls dienesta pamešanai ir noteiktajām prasībām neatbilstošs veselības stāvoklis.

Velšam pēdējā darba diena ir 9. decembris, taču viņš ar savu pieredzi un zināšanām turpinās izglītot nākamo policistu paaudzi Valsts policijas koledžā kā docents, kā arī turpinās darbu kā eksperts policijas kompetences jautājumos saistībā ar Administratīvās atbildības likumu.

Velšs paziņojumā presei norāda, ka kopš dienesta sākšanas 1993. gadā ir «piedzīvots un izdzīvots tik daudz.»

Velšs priecājas, ka viņam ir bijusi iespēja strādāt kopā ar profesionāliem kolēģiem un sniegt savu ieguldījumu drošākas vides veidošanā Latvijas iedzīvotājiem, kā arī pieredzēt Valsts policijas kā iestādes attīstību.

«Mums noteikti ir, ar ko lepoties. Tomēr, esot vadības līmeņa amatos, kur veicamie pienākumi ir saistīti ar augstu darba intensitāti un atbildību, vienlaicīgi aptverot plašas kompetences jomas, darbs ir prasījis daudz spēka, enerģijas un diemžēl manā gadījumā – arī veselību. Šobrīd veselības uzlabošana ir mana galvenā prioritāte un es saprotu, ka tas vienlaicīgi neļautu turpināt man veikt amata pienākumus uz visiem simts procentiem,» norāda Velšs.

Kopš 2009. gada, kad Velšs kļuva par Valsts policijas priekšnieka vietnieku, viņš vairāk nekā desmit gadus ir pavadījis dažādos Valsts policijas vadības līmeņa amatos, tostarp ieņemot arī Valsts policijas priekšnieka amatu.

VP priekšnieks Ints Ķuzis uzsver, ka Velšs ir augsta ranga profesionālis un policists, uz kuru vienmēr var paļauties. 

Viņaprāt, Velšs ir sniedzis neatsveramu ieguldījumu policijas darbā un bijis stūrakmens, atbildot par sabiedriskās kārtības nodrošināšanu dažādos valstiski un starptautiski svarīgos pasākumos – eiro ieviešanā Latvijā, Latvijas prezidentūrā Eiropas Savienības Padomē, Latvijas simtgades pasākumos un citos.

«Artis vienmēr ir bijis komandas dvēsele, kurš ar savām zināšanām, profesionalitāti un aizrautību spējis sasniegt mērķus,» pauž Ķuzis.

Velšs ir viens no trīs aktīvajā dienestā esošajiem Valsts policijas ģenerāļiem. Šāda pati augstākā iekšlietu dienestu pakāpe vēl ir Ķuzim un Rīgas reģiona pārvaldes priekšniekam Jurim Šultem.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+