• Gadžetu apskats – atpūtai un darbam

  Gadžeti
  Klubs
  Klubs
  Toms Timoško
  Toms Timoško
  Kristaps Skutelis
  15. februāris, 2021
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Pasaulē jaunākie tehnoloģijas modeļi – Huawei, CAT, Samsung un citi! Arvien modernāki un stilīgāki!

  Huawei MateBook X Pro

  Huawei mūsu pusē ir labi pazīstams mobilo ierīču ražotājs, tomēr ne visi zina, ka šis ķīniešu tehnoloģiju gigants ražo arī portatīvos datorus. Nupat Latvijā pārdošanā nonācis jaudīgākais Huawei dators – MateBook X Pro. Šis Apple MacBook atgādinošais dators ir nieka 14,6 mm plāns, sver 1,33 kg, un ierīces korpuss veidots no alumīnija.

  Datoram ir kvalitatīvs 13,9 collas liels skāriendisplejs ar iespaidīgu 3000 × 2000 pikseļu izšķirtspēju – varēsim redzēt un izdarīt vairāk. Tāpat pozitīvi pārsteidza ērtā tastatūra, precīzais skārienpaliktnis un pirkstu nospiedumu sensors, kas reāli darbojas.

  Šis ir patiešām lielisks ultrabuks, kam ir tikai viens būtisks trūkums. Plānā korpusa un visnotaļ knapās dzesēšanas dēļ šo datoru nevarēsim pilnvērtīgi izmantot spēļu spēlēšanai, video apstrādei vai citiem resursprasīgiem uzdevumiem. Tādējādi es nepirktu dārgāko un jaudīgāko šā datora versiju, jo nespēsim izmantot šo «dzelžu» potenciālu. Tipiskus ofisa un ikdienas darbus ar datoru varēsim veikt bez problēmām. Ja izmantojam modernu Huawei telefonu, tas būs ērti un noderīgi savienojams ar šo datoru.

  Cena: no 1500 €

  Huawei MateBook X Pro
  Huawei MateBook X Pro

  CAT S62 Pro

  Ar CAT zīmolu arī Latvijā tiek tirgoti paaugstinātas izturības viedtālruņi. Tie būs noderīgi sūrāku profesiju darbiniekiem vai biroja darbiniekiem, kas mīl aizvadīt sūras medību vai makšķerēšanas brīvdienas.

  Jaunā CAT S62 Pro galvenais trumpis ir uzlabotā termālā kamera, kas ļauj vieglāk atrast siltuma zuduma vietas mājoklī, elektrības vadu problēmas vai palīdzēt risināt citas ar temperatūru saistītas situācijas. Telefons joprojām ir noturīgs pret putekļiem, ūdeni, skrāpējumiem un triecieniem. Arī pārējās tehniskās nianses ir diezgan adekvātas – 5,7 collu displejs, 128 GB iebūvētā atmiņa un 4000 mAh akumulators. Vienkāršoti runājot, tas ir labs un izturīgs vidējās klases viedtālrunis ar temokameru un flagmaņa cienīgu cenu.

  Cena: ap 650 €

  CAT S62 Pro viedtālrunis
  CAT S62 Pro viedtālrunis

  TP-Link Tapo C200

  Mani nebeidz pārsteigt tas, cik sakarīgas tehnoloģijas mūsdienās ir iespējams iestrādāt ierīcēs, kas nemaksā milzu naudu. Piemēram, TP-Link Tapo C200 ir vieda iekštelpu tīmekļa kamera, kas par aptuveni 30 eiro cenu piedāvā iespēju reālā laika režīmā no telefona novērot mūsu mājokli vai citu svarīgu objektu. Kamerai ir arī nakts režīms, tā prot noteikt kustības, pabrīdināt par to saimnieku un automātiski veikt notiekošā ierakstīšanu.

  Kamerā pat ir iebūvēts skaļrunis, lai varam caur to aprunāties ar mājiniekiem vai neganto burlaku, kas ielauzies mājoklī. Svarīgi, ka visas šīs funkcijas arī reāli labi darbojas un uzņemtajam video ir pienācīga kvalitāte. Galvenais – nepieļaut manu kļūdu un nenopirkt identiska dizaina Xiaomi produktu, kam ir krietni draņķīgāka mobilā lietotne, nestabilāka darbība un komplektā pat nav iekļauts barošanas adapters.

  Cena: ap 30 €

  TP-Link Tapo C200 iekštelpu tīmekļa kamera
  TP-Link Tapo C200 iekštelpu tīmekļa kamera

  Samsung T7 Touch

  Samsung ir speciālists zibatmiņas produktu ražošanā, un ievērības cienīgs ir arī jaunais premium klases Samsung T7 Touch ārējais cietais disks. Jau «dzelžu» līmenī tas piedāvā datu šifrēšanu un uz tā alumīnija korpusa ir iebūvēts pat pirkstu nospiedumu lasītājs, kas ļauj vienkārši un ātri piekļūt saviem datiem. Disks pieejams 512 GB, 1 TB un 2 TB versijās un nodrošina ātru USB 3,2 Gen2 (10 Gbps) savienojumu ar datoru. Samsung ir arī parūpējies, lai kontrolētu ierīces uzkaršanu, kas ilgtermiņā ir kaitīga šādām atmiņas ierīcēm.

  Cena: no 120 €

  Samsung T7 Touch ārējais cietais disks
  Samsung T7 Touch ārējais cietais disks

  Loop viedais fotorāmis

  Laikā, kad kopā būšana ir ierobežota un socializēšanās tiek pārcelta uz digitālo vidi, mums pietrūkst tieši mazo lietu – bērnu atsūtītas fotogrāfijas vai mazbērnu pirmā soļa, kas iemūžināts video. Digitālajā laikmetā bilžu pārsūtīšanas veidi ir dažādi, taču ne visi ģimenē dzīvo ciešā sasaistē ar sociālajiem medijiem. Lai iepriecinātu savus mīļos, Loop radījis viedo fotorāmi. Atšķirībā no digitālajiem bilžu rāmjiem, kuriem ir sarežģīti nomainīt fotogrāfiju, un to ekrāna izšķirtspēja neatbilst mūsdienu standartiem, Loop piedāvā modernāku risinājumu, kas īpaši būs piemērots vecāka gadagājuma cilvēkiem.

  Vispirms ierīce jānogādā līdz vecvecākiem un jāsavieno ar Wi-Fi. Izmantojot lietotni un nosūtot fotogrāfiju attiecīgajam kontaktam, 10 collu IPS displejā uzreiz tiks attēlota izvēlētā bilde vai video. Tas nozīmē, ka bilžu saņēmējam nebūs jāizmanto viedtālrunis vai cita ierīce. Papildus iespējams nosūtīt arī ziņas tekstu. Loop lietotni var izmantot vairāki cilvēki vienlaikus, sniedzot iespēju visai ģimenei dalīties ar skaistiem mirkļiem un nosūtīt tos saviem mīļajiem.

  Divreiz pieskaroties Loop ekrāna augšai, saņēmējs nosūtīs sirsniņas simbolu, gluži kā Instagram. Tiklīdz tiek iesūtītas vairākas bildes, Loop lietotājs tās var pārslēgt ar ierīces sānos esošo slēdzi, gluži kā veclaicīgam radio mainot frekvenci. Ekrānu var kontrolēt arī attālināti, mainot tā spilgtumu, darbības ilgumu un regulējot citus iestatījumus.

  Cena: 126 €

  Loop viedais fotorāmis
  Loop viedais fotorāmis

  Evo skuveklis

  Mēs ceram, ka ceļošanas ierobežojumi neturpināsies mūžīgi. Brīdī, kad droši atkal varēsim mesties piedzīvojumos, koferī būs nedaudz vairāk brīvas vietas. Evo ir pasaulē mazākais skuveklis, kas sniedz iespēju skūties gan mājās, gan ceļā. Atšķirībā no skuvekļiem, kuriem nepieciešama elektrības padeve, Evo ietver 250 mAh akumulatoru. Ar vienu uzlādi būs iespējams noskūties 50 reižu, bet bez apstājas tas var strādāt pat pusotras stundas.

  Akumulatoru var uzlādēt ne tikai no rozetes, bet arī pieslēdzoties power bank vai laptopam. 6 cm augstajam un 4 cm platajam skuveklim ir ļoti plāns nerūsējošā tērauda asmens, savukārt elektriskā motora apgriezienu skaits sasniedz 6000, kas ir vairāk nekā klasiskajiem skuvekļiem. Komplektā nāk arī USB uzlādes kabelis, somiņa ērtai glabāšanai un birstīte tīrības uzturēšanai.

  Cena: 40 €

  Evo skuveklis
  Evo skuveklis

  HUAWEI FreeBuds Pro bezvadu austiņas [KLUBS IZMĒĢINA]

  Visai piesātināto bezvadu austiņu klāstu papildinājis jaunums no Huawei – jaunās FreeBuds Pro. Šīs ir pasaulē pirmās True wireless stereo bezvadu austiņas, kas atbalsta inteliģentu dinamisko trokšņu slāpēšanu. Tehnoloģija analizē lietotāja tuvumā esošos trokšņus un atbilstoši situācijai automātiski izvēlas labāko no iestatījumiem, lai nodrošinātu maksimālu skaņas kvalitāti bez fona skaņām. Huawei izstrādājis arī jaunu žestu kontroli.

  Līdzīgi kā lietojam skārienekrānus, arī austiņas reaģē, ja pieskaramies ar pirkstu vai velkam tām pāri, atvieglojot austiņu vadību, piemēram, lai mainītu skaļumu vai pārslēgtu dziesmu.

  Līdzīgi kā standarta FreeBuds, arī Pro versijā austiņas atrodas īpašā ietvarā, kas kalpo arī kā uzlādes platforma. 10 minūšu laikā iespējams veikt 30% uzlādi, bet bezvadu režīmā – 18%. Pilna uzlāde veicama nepilnā pusstundā. Ar pilnībā uzlādētu akumulatoru mūziku varēs atskaņot līdz 7 stundām, veicot atkārtotu uzlādi no ietvara, koncerta gaisotnē varēsiet pavadīt līdz pat 30 stundām. Jāņem vērā, ka pilnvērtīgu potenciālu FreeBuds Pro spēs attīstīt tikai savienojumā ar Huawei viedtālruni.

  Cena: 199 €

  HUAWEI FreeBuds Pro bezvadu austiņas
  HUAWEI FreeBuds Pro bezvadu austiņas

  Samsung Note20 Ultra 5G viedtālrunis [KLUBS IZMĒĢINA]

  Brīdī, kad viedtālruņu attīstībā jau sasniegts šķietamais horizonts, Samsung radījis vēl daudzpusīgāku ierīci. Augstas kvalitātes 6,9 collu Amoled 2x ekrāns ar 120 Hz atsvaidzes intensitāti ir viens no mūsdienās vizuāli baudāmākajiem viedtālruņu displejiem. Savukārt vairāku kameru koncepts, kuru vidū ir arī 108 MP platleņķa kamera, ļaus uzņemt 8K video materiālus. Lai pasargātu 6,9 collu 120 Hz ekrānu, Samsung izmanto spēcīgo Gorilla stiklu. Jāpiebilst gan, ka aizmugures kameras telefona ietvarā veido visai lielu izcilni, kas liks padomāt par telefona pareizu novietošanu, turklāt ne visiem šāda izmēra viedtālrunis būs ērts.

  Pamanāmākais un īpašākais šī viedtālruņa elements ir S Pen irbulītis. Šī bezvadu pildspalva ir iebūvēta telefona sānos un paredzēta dažādu pierakstu veikšanai – kā digitālā piezīmju blociņā.

  Lasot materiālu vai aplūkojot kādu attēlu, uz ekrāna rakstīto rokrakstu viedtālrunis prot transformēt tekstā, ko vēlāk iespējams arī eksportēt PowerPoint vai Word formātā. Pat ja gadīsies rakstīt pretēji glītrakstīšanas likumiem, sistēma automātiski sakārto tekstu taisni, lai rakstītais vienmēr izskatītos kārtīgi un organizēti. Interesanti, ka šī funkcija darbojas arī uz izslēgta ekrāna, ļaujot lieliskās idejas saglabāt, pirms tās zudušas. 

  Cena: 1140 €

  Samsung Note20 Ultra 5G viedtālrunis
  Samsung Note20 Ultra 5G viedtālrunis

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē