Santa.lv
  • Barbora uz laiku pārtrauks piegādes trīs Latvijas reģioniem

  • SAGLABĀ RAKSTU
    10.11.2025
  • LETA
    LETA
    Foto: Publicitātes attēls
    Lietuvas mazumtirdzniecības tīkla Maxima grupe piegādes pakalpojumu uzņēmums Barbora no šodienas neveiks piegādes uz Saulkrastiem, Zvejniekciemu un Ziemeļblāzmu līdz nākamajai vasaras sezonai, informēja Barbora.lv pārvaldītāja SIA Patrika.

    Uzņēmumā skaidroja, ka lēmums pārtraukt pakalpojumu uz laiku Saulkrastos, Zvejniekciemā un Ziemeļblāzmā pieņemts, jo ziemas periodā pieprasījums šajās teritorijās būtiski samazinās.

    Savukārt Barbora jau no 2025. gada 11. oktobra ir pārtraukusi piegādes uz Jāņupi, Plakanciemu, Mellupiem, Vaivadiem, Dāviem, Stīpniekiem, Lapsām un Dzērumiem, bet no 1. novembra pārtrauca darbību Daugavpilī un Liepājā.

    Barbora mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka Latvijā piegādes tiek nodrošinātas Rīgā, Jūrmalā, Olainē, Ķekavā, Salaspilī, Ikšķilē, Ogrē un tuvākajā apkārtnē, kā arī Jelgavā.

    PV

    Aivars Pastalnieks

    Žurnāla «KLUBS» galvenais redaktors

    KLUBS: kaklasaite - nav obligāta, bet rezultāts - gan!

    Nav moralizēšanas un nav glazūras. Dažreiz pat nav komforta. Nesapucētas domas, dzīvesstils un bizness bez kaklasaites iztaisnošanas.
    Sarunas ar uzņēmējiem, politiķiem, sportistiem, kultūras cilvēkiem, kuri runā tieši valodu un ceļ valsti augšup. KLUBS meklē tos, kuri politikā un citās jomās dod rezulātu, spēlējot ne tikai pirmajā, bet arī otrajā un trešajā maiņā.
    Pieraksties jaunumiem un esi pirmais, kas uzzina par to, ko vīrieši bieži vien skaļi nesaka.

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Satura mārketings

    Lasi vēl

    Lasi vēl

    Jaunākie raksti