• Uzņēmējas Lindas Mūrnieces veselības formula

  Veselības formula
  Vija Stepiņa-Baikova
  Vija Stepiņa-Baikova
  10. jūlijs, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: No personiskā arhīva
  Salnēnu saimniece, bijusī iekšlietu ministre Linda Mūrniece ir spilgts pierādījums teicienam par citroniem un limonādi. Jo viņa nav apstājusies un nolaidusi rokas nevienās negaidītajās pārmaiņās. Linda apskatās apkārt, izdomā un – dara. Un pieņem dzīvi ar visu, kas tajā ir, – gan saulainās, gan ne tik gaišās dienas. Linda dzīvo īstu dzīvi. Tādu, kā pati vēlas.

  Mana fiziskās veselības formula

  Izgulēties + kustēties + sekot savai veselībai. Tikai ar gadiem esmu sapratusi, ka izgulēties ir svarīgi, lai varētu tikt galā ar visiem izaicinājumiem, kuru man ikdienā netrūkst. Būtiski ir kustēties – arī tad, kad pavisam negribas un nav spēka.

  Piespiest sevi iziet no mājas un kaut vai pastaigāties, ja nav spēka sportot.

  Sekot savai veselībai – arī šī atziņa atnāk līdz ar gadiem. Svarīgi ir pārbaudīt savu veselību, jo viss ir ārstējams, jo īpaši – ja kādu problēmu noķer sākumā.

  Mana garīgās veselības formula

  Izgulēties + atbrīvoties no traucējošā + pozitīvās enerģijas apmaiņa. Izgulēties – kad nezini, ko darīt, vai gribas pieņemt pārsteidzīgus lēmumus, vislabāk ir izgulēties un pēc tam darīt visu ar citu skatu. Atbrīvoties no traucējošā – gan no lietām, kas vairs nesniedz prieku, gan cilvēkiem, kuri izmanto, pretī nedodot gaidītās emocijas. Pozitīvās enerģijas apmaiņa – palīdzēt citiem, sarunāties ar tiem, kas svarīgi, apskauties ar tuviniekiem.

  Mana ģimenes veselības formula

  Mīlēt, cienīt, ieklausīties. Visvairāk – cienīt. Ja ģimenē cits pret citu izturas ar cieņu, tā ir veselīga ģimene. Pārējais tad notiek pats no sevis.

  Mana dzīvesprieka formula

  Izgulēties, būt veselai un dzīvot saskaņā ar to, ko vēlos. Izgulēties ir pareizi visos gadījumos – kad skumji, kad dusmīgi vai kad gribas strīdēties. Būt veselai – tad ir vieta visam citam un, protams, priekam, ka esi vesela. Dzīvot saskaņā ar to, ko vēlies, ir jāiemācās. Jāiemācās pateikt nē tam, ko nevēlies. Viegli nav, bet palīdz.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē