• Labklājības ministrija aicina piedalīties aptaujā cilvēkus ar invaliditāti

  Aktuāli
  Santa.lv
  Santa.lv
  4. marts, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Labklājības ministrija pētījuma Apvienoto Nāciju Organizācijas Konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām ieviešanas izvērtējums ietvaros uzsāk personu ar invaliditāti vai viņu likumisko pārstāvju aptauju.

  Aptaujas mērķis ir noskaidrot cilvēku ar invaliditāti viedokli par ANO konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām ieviešanu dažādās dzīves jomās. Aptaujas jautājumi ir par izglītības, nodarbinātības, veselības aprūpes, sociālo pakalpojumu, vides pieejamības jomām, kā arī sabiedrības, dažādu institūciju un iestāžu pārstāvju attieksmi pret cilvēkiem ar invaliditāti un kā ir mainījusies cilvēku ar invaliditāti situācija dažādās dzīves jomās. Minēto aptauju īsteno nodibinājums Baltic Institute of Social Sciences (BISS).

  Lūdzam cilvēkiem ar invaliditāti vai viņu likumiskajiem pārstāvjiem līdz 2020. gada 31. martam aizpildīt aptaujas anketu https://www.club-interactive.com:443/opinio/s?s=8215. Tā ir gan latviešu, gan krievu valodā. Aptauja ir anonīma, un dati tiks analizēti apkopotā veidā. Aptaujas aizpildīšanas aptuvenais ilgums ir 10–15 minūtes.

  Neskaidrību gadījumos iespējams sazināties ar nodibinājuma Baltic Institute of Social Sciences pētniekiem pa e-pastu: biss@biss.soc.lv vai tālruni: 67217554.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē