VIDEO: Krišjāņa Barona ielā Mercedes-Benz iekrīt bedrē un uzkaras uz sliedēm

Ceļu remonts
Auto Bild
2. oktobris

Drukāt

Saglabāt

Foto: Ivo Leitāns Twitter
Rīgas ielās arī rudenī turpinās remontdarbi, tomēr ne visi vadītāji laikus pamana satiksmes izmaiņām paredzētās ceļa zīmes. Šoreiz ķibele piemeklējusi kādu Mercedes-Benz vadītāju, kura iestigusi remontbedrē uz Krišjāņa Barona ielas.

Nedēļas sākumā Latvijas Valsts ceļi izziņoja dažādas satiksmes izmaiņas. Viena no tām skāra arī Krišjāņa Barona ielu.

«Saistībā ar tramvaja sliežu ceļa pārmiju remontdarbiem līdz 4.oktobrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Krišjāņa Barona ielā, virzienā un posmā no ēkas Krišjāņa Baronā ielā Nr.78A līdz Matīsa ielai.» Jaunās izmaiņas visi tomēr nebija pamanījuši.

Komentāros tiek norādīts, ka pirms notikuma vietas izvietotas vairākas brīdinājuma zīmes. To vidū ir arī Iebraukt aizliegts zīme jeb tā sauktais ķieģelis.

Tāpat tiek norādīts, ka pēdējo dienu laikā brīdinošās zīmes nav pamanījuši daudzi. Aizmāršīgo braucēju vidū bijis arī kāds taksometrs, kas pēcpusdienā iekritis bedrē. Ņemot vērā radušos situāciju, cilvēki aicina šo vietu uzraudzīt Ceļu policijai.

Vairāki komentētāji ir izbrīnīti, kā vadītāja nav pamanījusi apjomīgo ceļa remontu un bedri. Tiek izteikta versija, ka iemesls šādai neuzmanībai varētu būt telefona lietošana pie stūres.

 


Komentāru sadaļā tiek izteiktas arī citas versijas. «Viens izskaidrojums man tomēr ir. Viņa strādā par tramvaja vadītāju un aizmirsa, ka ir brīvdiena! Cita izskaidrojuma man šādai braukšanai nav,» raksta kāds sociālo tīklu lietotājs.

Šis šķērslis ierobežoja arī tramvaju kustību. Rīgas satiksmes Twitter kontā redzams, ka vakarpusē apstājusies 1., 3., un 11. tramvaja kustība.

 


Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs