• Šodien 14 Latvijas pilsētās ar «Bolt» skrejriteņiem iespējams braukt bez maksas

  Aktuāli
  Ziņu aģentūra STATION
  22. septembris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Edijs Pālens/LETA
  Atzīmējot Starptautisko dienu bez auto, kas ik gadu norisinās 22.septembrī Eiropas mobilitātes nedēļas ietvaros, skrejriteņu operators «Bolt» saviem klientiem 14 Latvijas pilsētās nodrošinās iespēju pārvietoties ar 1000 konkrētiem skrejriteņiem bez maksas.

  Iniciatīvas mērķis ir aktualizēt mikromobilitātes iespējas pilsētvidē un aicināt iedzīvotājus izvēlēties ilgtspējīgākus ikdienas pārvietošanās veidus.

  Kā skaidro kompānijā, to, vai par skrejriteņa izmantošanu jāmaksā, lietotāji varēs uzzināt, noskenējot skrejriteņa QR kodu pirms brauciena uzsākšanas.

  Kopumā visās Latvijas pilsētās, kurās pieejami «Bolt» mikromobilitātes pakalpojumi, tiks nodrošināti 1000 skrejriteņi ar bezmaksas braucienu iespēju, no tiem 600 atradīsies Rīgā.

  Lietotāji ar vienu konkrētu skrejriteni bez maksas varēs pārvietoties līdz divām stundām, taču pastāv iespēja par brīvu izmantot vairākus skrejriteņus.

  Latvijā «Bolt» skrejriteņi sezonāli ir pieejami 14 Latvijas pilsētās – Rīgā, Jelgavā, Jūrmalā, Valmierā, Daugavpilī, Ogrē, Liepājā, Ventspilī, Rēzeknē, Siguldā, Ikšķilē, Tukumā, Jēkabpilī, Cēsīs.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē