Artis Dvarionas ēterā bija dzirdams katru darbdienu raidījumā Braucamlaiks, ko nu vada viņa kolēģis Aleksis Vilciņš. Savukārt piektdienu vakaros viņš vadīja raidījumu TOP 20. Viņam bija arī aizkadra darba pienākumi Radio SWH Rock mūzikas redaktora amatā. «Es biju spiests aiziet, jo man tika piedāvāts jauns sadarbības modelis, kurā vairs nebija Braucamlaika,» žurnālam Privātā Dzīve pavēsta Artis.
«Tā ir puse no mana mūža.
Lai arī notikušais, protams, ir negaidīti, šī grāmata jāver ciet un jādodas tālāk,» norāda mūziķis.
Braucamlaika jauno vadītāju viņš nevaino. «Aleksis šajā situācijā vispār ne pie kā nav vainīgs. Ar mūsu attiecībām viss ir kārtībā. Man prieks, ka manis iemītā taciņa tagad ir drošās rokās. Aleksis ir labs šī ētera laika turpinājums, lai viņam viss izdodas!»
Stāstot par nākotnes plāniem, Artis teic: «Dzīvē notiek tā, kā tam ir jānotiek. Milzīgās pārmaiņas darbā notiek ļoti pateicīgā laikā, jo arī privātajā dzīvē ir pārmaiņas – pārceļamies uz jaunu dzīvesvietu. Tādēļ man nav laika skumt par notikušo. Šobrīd ir darba pilnas rokas un domu pilna galva. Jūniju veltīšu māju iekārtošanai, pēc tam ar sievu mazliet pabaudīšu vasaru. Esmu liels futbola fans, tādēļ noteikti pievērsīšos arī Pasaules kausam futbolā. Tad raudzīšos, kur dzīve mani tālāk nesīs,» norāda Dvarionas.


























































































































































