• Šobrīd

  weather img

  Rīga +10°C Skaidrs, Z vējš, 0 m/s

  Skandalozā deputāte Grevcova: «Ja vajadzēs, benčikus lasīšu!»

  Privātā Dzīve
  Edgars Orlovs
  Edgars Orlovs
  20. marts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Glorija Grevcova
  Foto: Instagram
  Glorija Grevcova
  Saeimas deputātei Glorijai Grevcovai aizvadītā nedēļa bija patiesi spraiga – viņa pirmās instances tiesā tika atzīta par vainīgu melošanā Centrālajai vēlēšanu komisijai un pameta partiju «Stabilitātei!».

  No partijas «Stabilitātei!» listes Saeimā ievēlētajai deputātei Glorijai Grevcovai, kas, aizpildot CVK anketu, bija samelojusies par izglītību un iepriekšējās darbavietas amatu, tiesa piesprieda 160 stundas sabiedriskā darba. Drīz pēc tam Grevcova paziņoja, ka izstājas no partijas «Stabilitātei!», šādu lēmumu skaidrojot ar to, ka viņa «atsakās uzņemties vainu par cita cilvēka izdarībām».

  «Esmu strādājusi par parastu malkas krāvēju, un man ir vidējā izglītība, ko arī savā anketā biju norādījusi,

  aizsūtot sava saraksta līderim. Bet dīvainā kārtā dati tika izmainīti,» savā teica viņa. Grevcovai pēc aiziešanas no partijas Saeimā jau ierādīts cits darba kabinets, uz kuru ar palīgu tiekot pārnestas mantas. «Tas ir jauns pavērsiens manā Saeimas dzīvē. Es kļūstu par neatkarīgu deputāti,» žurnālam «Privātā Dzīve» teic Glorija.

  Par tiesas spriedumu deputāte saka – jau tiek gatavota apelācija. «Esmu nomainījusi gan juristu, gan redzējumu tam, kā man vajadzētu aizstāvēties. Vairs neklusēšu un stāstīšu, kas un kā īsti notika,» apņēmības pilna ir Grevcova. «Ja tiesa argumentus, ka par izglītību un darbu es meloju neapzināti, neatzīs par pietiekamiem, tad būs, kā būs. Ja notiesās un nāksies aiziet no Saeimas – tā darīšu. Godprātīgi nostrādāšu arī tās 160 stundas.

  No fiziski smaga darba nekad neesmu baidījusies un izvairījusies. Un vienalga, kas būs jādara,» saka Glorija.

  Sociālo tīklu komentāros viņai piedāvāts vākt citu nomestos benčikus. «Es varu darīt jebko – šķūrēt sniegu, tīrīt trotuārus, vākt benčikus un ne tikai. Tas ir darbs, ko veic tūkstošiem cilvēku, un tas galīgi nenozīmē, ka šī darba veicēji ir sliktāki, no viņiem jāizvairās vai jāapsmej. Jebkurš darbs, ja tiek veikts godīgi, ir cienījams,» uzsver viņa.

  Vairāk lasiet žurnāla «Privātā Dzīve» jaunākajā numurā!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+