• Šobrīd

  weather img

  Rīga +10°C Skaidrs, D/DR vējš, 4.12 m/s

  Samanta Tīna par Eirovīzijas sapņa sabrukšanu: Tas bija dikti sāpīgi!

  Eirovīzija
  Zane Piļka-Karaļeviča
  Zane Piļka-Karaļeviča
  19. marts, 2021
  1 komentārs

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: No izdevniecības Žurnāls Santa arhīva
  Pirms gada, kad tika paziņots, ka pandēmijas dēļ starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss tiek atcelts, mūsu valsts pārstāvei juta līdzi visa Latvija. Tagad viņa atkal gatavojas iznācienam uz lielās skatuves Roterdamā.

  Dziedātāja Samanta Tīna PDz saka – labi atminas brīdi, kad ilgi lolotais sapnis par Eirovīziju sabruka: «Tas bija dikti sāpīgi, un tajā brīdī nesaprotami. Šķita – kāpēc liktenis pavērsies tieši pret mani, zinot, cik ilgi uz to esmu gājusi, kā gatavojusies un lolojusi šo sapni? Tas bija liels trieciens ne tikai man, bet visai Eiropai.»

  Kad dziedātāja jau bija samierinājusies, ka sapnis par lielo Eirovīzijas skatuvi ir izgaisis, viņai paziņoja – pieņemts lēmums, ka viņa varēs pārstāvēt Latviju nākamgad. To uzzinot, Samanta no aizkustinājuma pat apraudājās.

  Vai Samanta nebaidās, ka ļaunais scenārijs varētu atkārtoties tagad, kad līdz 2021. gada Eirovīzijai, kas maijā plānota Nīderlandes pilsētā Roterdamā, palicis pavisam nedaudz?

  «Nē, jo situāciju ar Eirovīziju esmu ieraudzījusi no gaišās puses. Dievs zina, ko dara, nekas nenotiek tāpat vien. Esmu vienīgā Latvijas pārstāve un ceru, ka tāda arī palikšu, par kuru saistībā ar Eirovīziju Eiropā runā jau divus gadus. Esmu darījusi visu, lai uzturētu saikni ar klausītājiem un aktualitāti, un tas nav bijis viegli,» atzīst viņa. Šobrīd Samanta ar savu komandu aktīvi gatavojas Eirovīzijai. «Oficiāli paziņots, ka konkurss notiks jebkuros apstākļos. Šobrīd organizatori apstājušies pie plāna B – Eirovīzija notiek klātienē, bet skatītāju nebūs. Iespējams, uz vietas būs tikai mediji,» atklāj dziedātāja. Samanta rēķinās, ka drošības noteikumi Roterdamā būs stingri.

  «Mums ik pārdienas būs jāveic Covid-19 tests, kontaktēšanās iespējas ar citiem būs ierobežotas līdz minimumam.»

  Vai nebūs prasība, ka dalībniekiem jābūt vakcinētiem pret Covid-19? «Organizatori tur roku uz pulsa, jo nepārtraukti tiek runāts par trešo vilni. Ja būs prasība vakcinēties, tas vienkārši būs jādara,» saka viņa.

  «Savā ziņā šis gads bijis svētīgs mums visiem. Varējām pabūt ar sevi, ieraudzīt, kas ir tavi draugi un kas par tādiem izlikušies. Šis gads mums deva iespēju uzlabot attiecības ar ģimeni, kurai nekad īsti nav bijis laika, jo bija darbs darba galā. Tāpēc uztveru to kā skolu,» spriež dziedātāja. «Mums jāiemācās sadzīvot ar šo pasauli, kura izmainījusies līdz nepazīšanai. Vīruss nepazudīs ne rīt, ne parīt, ne aizparīt. Neticu, ka pēkšņi izčibēs gaisā pēc gada. Tāpēc jādzīvo šeit un tagad, lai saglabātu mentālo veselību un nesajuktu prātā.» teic viņa.

  1 komentārs

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē