• Magone Šutoviene atradusi «zelta āderi» – stundā pelna 50–100 eiro!

  Slavenības
  Gita Vīksne
  18. augusts, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Magone Šutoviene.
  Foto: F64
  Magone Šutoviene.
  «Ja Baiba Sipeniece var, kāpēc gan es nevarētu?» jautā TV šova «Slavenības. Bez filtra» dalībniece Magone Šutoviene, kas uzsākusi vadīt ballītes, izklaidēties kāros aicinot braukt pat pie sevis uz mājām.

  Šovmene žurnālam «Privātā Dzīve» atzinusi, ka ikdienas finansiālās lietas, viņai šobrīd vairs neliek krist izmisumā. «Man ir malkas apkure, ne gāzes katls. Par laimi, mums ir nolauztais bērzs, kas dod malku vismaz vienai sezonai. Ir iepirkti arī klucīši – atgriezumi no gateriem. Protams, arī elektrība un benzīns ir šausmīgās cenās, tādēļ ir jādomā par papildu piepelnīšanās iespējām. Lai ģimene pa vasaru, kad šovs netiek filmēts, nenomirtu badā, aktīvu gāju uz mežu, lasīju sēnes, ogas. Pārdodot tās, var nopelnīt mazu naudiņu,» stāsta Magone.

  Viņa bilst, ka nu jau arī vairs nav gatava samierināties tikai ar mazumiņu. «Mans šīs vasaras atklājums ir pasākumu vadīšana. Tā ir gana ienesīga lieta. Es pie sevis tā padomāju – Baiba Sipeniece visu sāka no Jaunpils, ne Rīgas centra. Vienkāršs, parasts «bōbietis». Kas manī ir citādāks? Un viens cilvēks visu Latviju apkalpot nevar.

  Manā reģionā, Gulbenes pusē, nav neviena «kruta» cilvēka, kas varētu vadīt,» uzsver Magone, kas tagad uzņēmusies pasākumu vadīšanu Vidzemes pusē. «Nelabprāt braukāju apkārt, cilvēki biežāk brauc pie manis, man nav jātērē laiks ceļā. Pasūtītāji atbrauc, es izdaru visu, ko viņi gribējuši – atbraukušie priecīgi, man savukārt ir nauda,» tā Magone.

  Šobrīd aktuālākās esot vecpuišu un vecmeitu ballītes. «Cilvēki pasaka, ko aptuveni gribētu, es sarūpēju gan kokteilīšus, gan uzdevumus, ko visi kopā paveicam.

  Viņa ir atklāta, stāstot, cik prasa par pasākumu novadīšanu.

  «Ja brauc pie manis, jāmaksā 50 eiro stundā. Ja es braucu, tad gan jāsedz arī manu bērnu aukles izmaksas un benzīna nauda.

  Ne katru dienu, bet nedēļā vismaz viens divi pasākumi man ietrāpās. Līgo naktī bija pat divi pasākumi – kā vienu padarīju, tā skrēju uz otro. Vienā vietā nopelnīju 100 eiro, otrā – 70. Par nepilnām četrām stundām tā šķiet gana pieklājīga summa. Turklāt es vēl tiku pabarota. Cits strādā nedēļu, lai nopelnītu tādu naudu,» spriež Magone.

  Kā Magonei iet lietās ar vīriešiem, lasiet žurnāla «Privātā Dzīve» jaunākajā numurā!

  • Bijušā policijas šefa Inta Ķuža pēdējās dienas. Kādas bija atvadas no ģenerāļa?
  • Viktors Zemgals pārbiedē Eolikas fanus. Dziedātājam koncertā kļūst slikti
  • Degpunktā vadītājai Diānai Eisakai-Vasilevskai pavisam neparastas kāzas
  • Krievu raidījums Doždj satracina sabiedrību. Domburs aizstāv, Hermanis grib viņus padzīt
  • Atis Auzāns pats savām rokām uzcēlis māju
  • Kāpēc Akvelīna Līvmane ir ratiņkrēslā?
  Privātā Dzīve nr33

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē