Lieckalniņu vaino vardarbībā — viņa vēršas policijā

Privātā Dzīve
Gita Vīksne
21. janvāris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: NO IZDEVNIECĪBAS ŽURNĀLS SANTA ARHĪVA / F64
Gada sākumā PDz saņēma vēstuli, kurā aprakstīts, ka Anna Lieckalniņa pēdējos mēnešos savās intervijās, kur runājusi par piedzīvotu vardarbību, nav bijusi gluži atklāta.

«Esmu Annas Lieckalniņas draudzene. Diemžēl esmu spiesta pārkāpt manas un Annas draudzības un uzticēšanās zvērestu, jo izlasīju Annas it kā vaļsirdīgo interviju, kurā viņa apmelo savu bijušo vīru vardarbībā. Izlēmu jūs informēt par patiesajiem viņu attiecību notikumiem,» norādīts vēstulē, kurā pārstāstīti vairāki Annas dzīves brīži.

Vēstules autors šķiet labi informēts par Annas un viņas nu jau bijušā vīra Rafaela attiecību līkločiem.

«Atceroties Annas sūdzības par iepriekšējām attiecībām, es saprotu, ka problēma nav tikai naudā, bet tajā, ka Annas apetīte un kontroles kāre nav remdināma. Anna lepojās ar to, ka viņai nav jāstrādā un mājās nekas nav jādara, un vīrs ar to ir samierinājies, gatavo ēst, mazgā veļu, rūpējas par saimniecību un bērniem viens pats. (..)

«Tāpat Anna uzjautrinājās, ka varot viņu iekaustīt, jo zina, ka viņš pret sievieti roku nekad nepacelšot, lai gan nodarbojas ar boksu,» minēts vēstulē.

«Vēstulē aprakstīts arī gadījums pagājušā gada Līgosvētkos, kur Annai esot izvērtusies skaļāka domu apmaiņa ar māsu, kas pāraugusi arī roku izvicināšanā.

«Esmu informēta par šo vēstuli,» PDz pavēstīja Anna Lieckalniņa. Uz kādu konkrētu cilvēku viņa gan pagaidām nevēlas norādīt, jo sava vajātāja atrašanā esot lūgusi palīdzību arī policijai. «Šāda veida vēstules tika sūtītas jau pirms diviem gadiem. Tie teksti, kas tiek rakstīti, un veids, kā tas tiek darīts, liek domāt, ka to dara viens un tas pats cilvēks,» saka viņa.

Par spīti nomelnojošajai vēstulei, Anna jūtas gandarīta, ka viņas atklātība – stāsti par savā dzīvē piedzīvoto vardarbību – iedrošinājusi par to runāt arī citas sievietes. «Es nebiju domājusi šo lietu toreiz izcelt tik skaļi, taču nu saņemu vēstules no sievietēm, kas man saka paldies.

Latvijā netiek pietiekami daudz runāts par emocionālo vardarbību, sociopātiju, šantāžām no partnera, otra noniecināšanu un apsaukāšanu.

Zinu sievietes, kuras pēc 15 laulībā pavadītiem gadiem, domā, ka ir pilnīgas idiotes. Jo otrs cilvēks viņas močī par pilnīgi visu. Tā nav jādzīvo. Tā nav mīlestība, tā nav laulība. Tas ir pazemojums un posts,» saka Anna.

Kā uz vēstulē pausto reaģēja Annas bijušais vīrs un ko par to saka Lieckalniņas māsa, lasiet jaunākajā Privātās Dzīves numurā (tirdzniecībā no 21. janvāra)!

  • Šokējoši! Annu Lieckalniņu vaino vardarbībā. Lietā iesaista policiju
  • Jauns pavērsiens Jurkāna mīlas sāgā. Vai tiešām Apse atgriezusies pie vīra?
  • Kā laulājās tiesībsargs Juris Jansons
  • Putnis izstāsta visu par savām geju kāzām. Gredzenu vietā bija ķēdītes
  • Latvijas slavenākā suņa bēres
  • Dzīve pēc LNT Ziņu dienesta likvidēšanas. Uzzini, ko tagad dara Lipiniece!
  • Rīgā uzdarbojas dziedošais taksists
Privātā Dzīve nr03

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+