Krišjāni Kariņu uz velosipēda neviens neatpazīst!

Velosipēds
Zane Piļka-Karaļeviča
17. jūnijs
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: F64
Ministru prezidents pie savas darbavietas katru rītu piebrauc nevis glaunā automašīnā, bet gan uz velosipēda.

Zem velosipēdistu ķiveres Krišjāni Kariņu atpazīst vien retais. Uz darbu viņš brauc ātri un apkārt daudz neskatās. Tas, ka uz divriteņa sēž augsta amatpersona, nodod vien tas, ka Ministru prezidentu it visur pavada miesassargi. Bet tā nav viņa paša vēlme, bet likums.

«Sevi ar velosipēdu atceros jau kopš agras bērnības – joprojām atmiņā ir mirklis, kā vecmamma skrien ar mani kopā no uzkalniņa, iestumjot velosipēdu,» atmiņās kavējas Kariņš.

«Kad vien laikapstākļi to atļauj, uz darbu labprāt dodos ar velosipēdu. Tas dod lielāku brīvību, nekā braucot ar auto. Turklāt tas ir arī videi ļoti draudzīgi,» PDz skaidro premjerministrs. Viņš norāda, ka fiziskas aktivitātes pēc garas darbdienas lieti noder.

«Kad no rīta ar velosipēdu esmu nobraucis savu distanci no mājām līdz darbam, jūtos ļoti labi. Tas dod enerģiju visai dienai. Arī vakaros, kad dodos mājup, velobraukšana palīdz sakārtot domas,» teic viņš.

Arī ārpus darba laika Krišjānis Kariņš labprāt pārvietojas ar velosipēdu. «Brīvdienās man patīk ar sievu izbraukāt dažādus maršrutus Latvijā. Tas ne tikai nāk par labu veselībai, bet arī katru reizi ļauj apjaust, cik skaista ir mūsu Latvija,» norāda viņš. Lielākais ieguvums no pārvietošanās ar velosipēdu, pēc Ministru prezidentu teiktā, ir nesēdēt sastrēgumos, bet gan tos apbraukt.

«Taču vissvarīgākā ir apziņa, ka es nepiesārņoju apkārtējo vidi,» uzsver Kariņš.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs

Santa+