Jaunā latviešu seriāla aktrise Jolanda Suvorova: Režisori mani pataisījuši par seriāla galveno muļķi

Privātā Dzīve
Anastasija Kuzminova
Anastasija Kuzminova
15. janvāris, 2020
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: OKSANA DŽADANA (F64)
Tautā savulaik tik iemīļotajai komiķei bieži jautā – kāpēc viņu vairs nerāda televīzijā? Pēc vairāku gadu pārtraukuma Jolanda atkal var lepni atbildēt – tūlīt rādīs!

Sapņo par savu šovu

Jaunie režisori Kristians Alhimionoks un Alberts Viegliņš no 1. janvāra skatītāju vērtējumam piedāvā seriālu Lielie Muļķi, kas veidots dokumentālās satīras formā. Tur Muļķu ciema mēra lomā uzticēta mūziķim Robertam Gobziņam, bet viņa sekretāri spēlē savulaik populārā komiķe Jolanda Suvorova.

«Šķiet, režisori mani pataisījuši par seriāla galveno muļķi. Bet mani tas neaizskar, es vispār reti apvainojos, jo pēc dabas esmu labsirdīga. Seriālā spēlēju ar maz prāta apveltītu sievieti. Taču dzīvē arī es neesmu pati gudrākā. Godīgi sakot, šajā pasaulē vieglāk dzīvojas muļķītēm, nevis gudrajām. Problēmu mazāk! Arī seriāls aicina vieglāk izturēties pret dzīvi. Galvenais, lai skatītājiem patīk gan seriāls, gan es,» vaļsirdīga ir Suvorova.

Viņa pačukst – Lielajos Muļķos esot kāda pikanta epizode, par kuru viņas meita Marika noteikti teiks: «Mammu, ko tu dari!» Suvorovai atbilde jau ir sagatavota – viss tikai mākslas vārdā!

«Man ļoti patīk, ka cilvēki smejas. Es nekautrējos būt smieklīga. Savulaik teicu – kamēr esmu dzīva, uztaisiet šovu Resnīte ar mani galvenajā lomā.  Šo ideju laikam gan kāds atcerēsies tikai, kad nomiršu. Un tad es no viņsaules pakratīšu pirkstu: «Es taču jums teicu!»,» saka komiķe.

 

Cīnās ar trūkumu

Jaungada pasākumos gan Jolanda jau daudzus gadus atsakās uzstāties. «Man nepatīk uzstāties 31. decembrī. Pirms septiņiem gadiem pirmssvētku laikā – 23. decembrī – nomira mana mamma. Pirms tam es dievināju svētku burzmu, bet tagad vairs ne,» atzīstas aktrise.

Taujāta, kā veicas privātajā dzīvē, viņa nopūšas un saka – mīlas frontē esot pilnīgs klusums. Taču dzīvesprieku viņa tādēļ neesot zaudējusi. «Es priecājos par to dzīvi, kāda man ir. Manā vecumā vajag novērtēt visu labo. Kad pamostos un jūtos labi, jau ir iemesls pasmaidīt.  Ja ārā nelīst, arī priecājos. Prieku man sagādā mani četri kaķīši, kas skraida pagalmā. Par viņiem es rūpējos,» stāsta komiķe.

Tikai savilkt galus kļūstot arvien grūtāk. Šogad Jolandas nelielajai pensijai klāt nākuši 18 eiro, bet ko tas līdz, ja cenas visam kļūstot arvien lielākas? «Pensija man ir vienkārši briesmīga. Tai būtu jābūt vismaz 400 eiro,» teic viņa.

Uz jautājumu, vai ir apsvērusi domu apmesties uz dzīvi pie meitas Marikas un 17 gadu vecā mazdēla Tomasa Portugālē, komiķe atbild noliedzoši: «Latvija ir mana dzimtene, esmu pieradusi būt šeit, tāpēc braukt prom negrasos.» Meita viņu apciemojusi pirms diviem gadiem, bet uz Portugāli aktrisei braukt nemaz negribas. Lidošana esot mokoša, arī Portugāles karstajā klimatā Suvorova nejūtas labi.

Skatuve kā pretsāpju zāles

Filmēšanās seriālā Jolandai ir īpašs un priecīgs notikums. Turklāt viņa esot paņemta bez kastinga. «Ziniet, man vairs nav 25 gadi, lai es skraidītu pa aktieru atlasēm jebkuros laikapstākļos. Nav vairs tā veselība. Un ir tik nepatīkami, ja tevi lomai tomēr nepaņem,» spriež Suvorova.

Taču, par spīti cienījamam vecumam un veselības likstām, Jolanda raujas uz skatuvi.

«Domājat, ka esmu jau vecenīte? Pigu! Kad izeju uz skatuves, man nekas vairs nesāp. Ļoti priecājos ikreiz, kad mani kaut kur aicina uzstāties. Gribētos dziedāt jaunas dziesmas. Taču, ja kritizē manus priekšnesumus, tad gan ļoti pārdzīvoju. Tā ir gluži kā nāve, jo skatuve man ir svēta,» viņa atzīstas.

«Bija laiks, kad domāju – vairs nevarēšu staigāt. Taču par ratiņkrēslu pat domāt negribēju, jo uzskatu – es dzīvoju, kamēr staigāju, kamēr varu runāt un dziedāt. Tādēļ pateicos Dievam, ka viņš ir ar mani, un cilvēkiem, kas mani vēl mīl un grib redzēt,» notraušot asaru, saka Jolanda.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+