Jānis Vimba par bērnu laišanu uz skolu: Neviens tagad nejūtas droši

Koronavīruss
Gita Vīksne
16. novembris, 2020
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: No izdevniecības Žurnāls Santa arhīva
Ar Covid-19 inficēto skaits aug, slimo arī skolotāji un skolēni, un pagājušās nedēļas beigās kādas Rīgas skolas pedagogs zaudēja cīņā ar koronavīrusu. Vecāko klašu skolēni mācās attālināti, bet 1.–6. klašu audzēkņiem jādodas uz skolu. Vecāki ir satraukti.

«Šobrīd paļaujamies uz skolu un laižam bērnus mācīties klātienē,» atklāj Latvijas Nacionālā teātra direktors – 2. un 3. klases skolēnu tētis.

«Paļaujamies uz skolas izstrādātajiem noteikumiem, kā viņi šobrīd izvēlējušies cīnīties ar Covid-19 ietekmi,» atklāj 2. un 3. klases skolēnu tētis Jānis. «Ir ļoti mainījusies skolas ikdiena, un tas sākumā prasīja galvas pārkārtošanu arī mums, vecākiem. Esam pielāgojušies tam, ka abiem bērniem tagad dažādos laikos stundas sākas un beidzas. Pieļauju, ka skolas vadībai šobrīd ir kārtīga elle no loģistikas viedokļa. Tāpat kā daudziem vecākiem tas bija pavasarī, kad notika attālinātā mācīšanās. Arī mūsu ģimenē tas bija traks laiks.

Vienam skolēnam bija matemātika, otram sports, mazākajam bērnam bērnudārzs bija slēgts, un tam visam pa vidu vēl vecāku darbs,» atceras teātra direktors.

«Tolaik daļu darba pārliku uz vēlāku laiku – strādāju vakaros, bija dienas, kad darbu beidzu ap vienpadsmitiem vakarā. Toties no rītiem varēju palīdzēt bērniem mācībās.»

«Neviens tagad nejūtas droši. Sevišķi tādēļ, ka redzam, kāda ir Covid-19 izplatības gaita. Ir cilvēki, kam ir Covid-19 bez simptomiem. Nedomāju gan, ka skolās, kur konstatēts Covid-19, tagad būtu jāsāk raganu medības. Saslimšana ir nejaušība, tas var notikt ar jebkuru,» atgādina Jānis.

a

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+