Dziedātāja Ieva Sutugova maina savu frizūru: Tā ir atbrīvošanās no visa, kas tevi ir nomācis

Ieva Sutugova
Gita Vīksne
5. jūnijs
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Jaunā frizūra - pirms un pēc
Foto: Instagram
Jaunā frizūra - pirms un pēc
Ieva Sutugova pirmo reizi mūžā tikusi pie tik īsu matu griezuma.

«Jūtos brīnišķīgi,» par jauno matu griezumu PDz saka dziedātāja Ieva Sutugova un atklāj, ka uz šādu soli viņu pamudinājis kāds TV šovs, par kuru pagaidām neko plašāk vēl stāstīt nedrīkstot.

«Ja nebūtu šī šova, diez vai es kādreiz pati būtu saņēmusies ko tādu izdarīt,» atzīstas Ieva. Tik īsi mati viņai nav bijuši vēl nekad.

«Visu mūžu esamu bijusi klasiskā stila piekritēja, un daudzus gadus man bija sapnis par patiešām gariem matiem,» stāsta dziedātāja, kura vēl nesen varēja lepoties ar garām matu cirtām. Taču tagad, kad friziera krēslā notikušas viņas lielās pārvērtības, Ieva priecājas – nogriezts viss liekais, un ieviests gaišums.

«Piekrītu tam, ka atbrīvošanās no matiem, īpaši, ja nogriež tik daudz kā man, savā veidā ir atbrīvošanās no visa, kas tevi līdz šim ir nomācis. Tāpat kā daudziem mūziķiem, arī man šis laiks bija nomācošs. Ticu, ka, nogriežot matus, esmu tikusi vaļā no šīm izjūtām,» teic Ieva.

Pandēmijas laikā viņa pievērsās savam hobijam – pašas darināto rotu zīmolam Kolje. «Tas ir mans sirds darbiņš, kuram veltu enerģiju jau divus gadus. Īpaši aktīvi tam pievērsos tieši tagad. Lēnā garā čubinu rotas un priecājos, ja kāds vēlas tās iegūt savā īpašumā,» atzīst Sutugova.

 

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs

Santa+