Kad skaistumkopšanas salona BBbinija īpašniece Binnija Ārberga bija dēla gaidībās, viņa esot noskatījusies Lauras Grozas iestudēto Ziloņcilvēku Liepājas teātrī. «Vai nu sakritība vai kas, bet brīdī, kad uzzināju, ka Rodrigo Luiss dziedās izrādē Bohēma, meklēju, kas būs izrādes režisore. Neticami, bet izlasīju, ka Laura Groza, kas pieņēmusi skatuves vārdu LAURA,» sarunā ar žurnālu Privātā Dzīve pārsteigumu izrāda Binnija.
Rodrigo Luiss ir viens no Rīgas Doma kora skolas puišiem, kurš, tērpies skotu svārciņos, redzams jauniestudējumā bohēmiskas dzīves svinēšanas epizodē. Binnijas dēls tikko pabeidzis 3. klasi Rīgas Doma kora skolā, kur apgūst vijoles spēli un dzied zēnu korī. «Uz operas skatuves biju pirmo reizi.
Kā vērotājam man skatuve likās milzīgi liela, bet tagad, kad pats tur biju, skats rādījās pavisam cits…» pēc pirmizrādes atzina Rodrigo Luiss.
Operas namā viņam jau sen ir sava favorīte – dziedātāja Katrīna Paula Felsberga, kas Bohēmā ir Mizetes lomas atveidotāja. «Esam ģimenes draugi. Pateicoties Katrīnai Paulai, dēls jau pagājušajā vasarā iepazina operas aizkulises. Jaunā māksliniece viņu esot izvadājusi pa visām telpām un gaiteņiem, kur skatītājus nelaiž,» zina stāstīt Binnija. No operdziedātājiem puiša favorīts ir baritons Jānis Apeinis, kas izrādē atveida Marselu. Vaicāts, vai gribētu nākotnē dziedāt kā Apeinis, debitants mazliet samulsis pavēstīja: «Iespējams…»































































































































































