Ārsta Roberta Fūrmaņa pedantiskā siltumnīca

Siltumnīca
Gita Vīksne
Evija Kalnbērza
13. jūnijs
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: NO PRIVĀTĀ ARHĪVA, TWITTER, INSTAGRAM
«Siltumnīca man ir jau daudzus gadus,» PDz atklāj anestezeologs un reanimatologs, kurš kopā ar ģimenes dāmām to uztur izcilā kārtībā.

Dzīvoju Jūrmalā un siltumnīca mums ir jau daudzus gadus. Tāda, pavisam vienkārša,» par savu siltumnīcu, kur valda nevainojama kārtība, PDz saka ārsts, anesteziologs un reanimatologs Roberts Fūrmanis.

Vaicāts, kā paralēli ārsta pienākumiem, kas pandēmijas laikā tikai pieauguši, izdodas atrast laiku, lai uzturētu dārza svētnīcu tik kārtīgu, Fūrmanis atbild: «Man ir brīnišķīga sieva, un ar stādīšanas darbiem mums palīgā nāk sievasmāte. Es pats esmu informēts, kas kur aug, un gurķus no salātlapām arī māku atšķirt.»

Dakteris neslēpj, ka ir saimniecisks vīrietis. «Gluži māju uzbūvēt varbūt nemācētu, bet kanalizāciju un elektrību saremontēt protu. Ir arī daudzas ar būvniecību saistītas lietas, kuras savās mājās izdaru pats. Māku noslīpēt un nokrāsot koka sienu, bet špaktelēšanas darbos man varbūt būtu nepieciešama palīdzība. Taču, ja vajag, visu var iemācīties,» prāto Fūrmanis.

«Arī šo polikarbonāta siltumnīcu uzbūvēju viens pats, un katrs tajā ieliktais dēlītis ir manu roku darbs,» palepojas viņš.  

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs

Santa+