120 dienas slēgtās telpās: dziedātāja Aija Andrejeva otrreiz to negribētu atkārtot

Privātā Dzīve
Zane Piļka-Karaļeviča
22. aprīlis
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: F64
Daudziem pašizolācija vairs nav labās gribas žests, bet vispārējas karantīnas vai ārkārtējā stāvokļa prasība. Mājās ir jāpavada visa diena – jāstrādā, jāmācās, jāizklaidējas. Gluži kā cietumā! Kā šādos apstākļos nesajukt prātā, PDz stāsta cilvēki, kas piespiedu izolācijā pavadījuši vairākas dienas, mēnešus un pat gadus.

Aija Andrejeva slēgtās telpās pavadīja vairāk nekā 120 dienu

Dziedātāja Aija Andrejeva ar smaidu atceras laiku, kad piedalījās realitātes šovā Talantu fabrika, kur aiz slēgtām durvīm pavadīja četrus mēnešus.

«Kad nesen domāju, kā tikt ar sevi galā šajā laikā, atcerējos fabriku un biju neizpratnē – kā mēs toreiz tik ilgi varējām nodzīvot četrās sienās? Šodien es vairs neparakstītos, bet tolaik tas bija liels piedzīvojums, mērķis un virsuzdevums,» atminas Aija, kuru fabrikā iepazinām kā Aishu.

Viņa saka, ka izolētību izturēt būtu daudz grūtāk, ja šovā nemitīgi nebūtu dažādu mācību. «Mums katra diena bija piesātināta – dziedāšana, dejošana, aktiermeistarība, prāta spēles… Uz beigām gan atceros, ka mēs visi jau drusciņ jukām prātā. Kad jau redzi gaismu tuneļa galā un saproti, ka tūlīt viss beigsies, jūdzies bišķiņ nost. Lai kaut kā izklaidētu sevi un novirzītu domas, mēs pasūtījām kilogramiem sieru un barojām uz balkona kaijas,» stāsta dziedātāja.

Arī šodien koronavīrusa uzliesmojuma laikā Aijai ir grūti izturēt izolācijas pasākumus.

«Sākumā man pašai ar sevi bija ļoti grūti, jo esmu pieradusi būt pilna enerģijas. Tagad to nebija, kur likt. Vienā brīdī piedzīvoju sajūtu, ka man tiek norauts stopkrāns un es nesaprotu, kas notiek.

Kamēr aptvēru, kā lai organizē savu dzīvi, galīgi nebija viegli. Apbrīnoju cilvēkus, kuri sociālajos tīklos lika sajūsmas pilnus ierakstus, cik nu tagad būs forši, kā nu mēs visi tagad spēlēsimies! Pie sevis domāju – kā jūs tūlīt sajuksiet prātā, diendienā būdami kopā ar bērniem un aizvietojot viņiem skolotājus. Domāju, ka tā bija melošana sev un citiem. Bet ticu, ka mēs to pārdzīvosim un viss ieies vecajās sliedēs,» spriež Aija. Dziedātāja turpina darbu pie sava jaunā albuma, kura izdošana bija paredzēta 6. maijā.

«Noteiktajā datumā tas saprotamu iemeslu dēļ nenotiks. Turklāt šobrīd jūtu, ka mēra laikā dzert kāzas ir jocīgi. Bet neizdots tas nepaliks,» optimistiska ir Aija. «Bez albuma es arī lasu grāmatas un mācos spēlēt ģitāru. Tagad man ir laiks trenēties.»

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+