Bērnu slimnīca piedāvā imūnterapiju pret lapsenēm un bitēm

Aktuāli
Santa.lv
Santa.lv
16. jūlijs
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Freepik
Freepik
Bērnu klīniskā universitātes slimnīca (BKUS) veiksmīgi aizvadījusi pirmo gadu, kad bērniem ir iespējams veikt plēvspārņu imūnterapiju, kura palīdz aizsargāt bērnu pret sekām, ko rada alerģiska reakcija uz bišu, lapseņu, kameņu un sirseņu kodumiem.

Kopš 2019. gada maija Bērnu klīniskā universitātes slimnīcas dienas stacionārā bērniem ir iespējams veikt imūnterapiju pret bišu un lapseņu kodumu izraisītām alerģijām.

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas bērnu alergologs Kristina Amosova: “Alerģija pret kukaiņu kodumiem ir vienīgā dzīvībai bīstamā alerģija, no kuras nav iespējams 100% izvairīties. Un tieši tādēļ arī Covid-19 pandēmijas laikā bērniem tika turpināta nepieciešamā imūnterapija. Imūnterapijas efekts ir ļoti augsts un ar tās palīdzību spējam palīdzēt bērniem, tādēļ arī ceram uz plašāku valsts finansiālu atbalstu, lai varam turpināt sniegt šo pakalpojumu.”

Bērnu vecākiem un citiem interesentiem piedāvājam iespēju šo piektdien, 17. jūlijā no plkst.15.00 pievienoties Bērnu slimnīcas FB Live (konts @bernuslimnica), kur bērnu alergologs Kristina Amosova atbildēs uz visiem interesējošiem jautājumiem par kukaiņu alerģijām bērniem, kas īpaši aktuālas vasaras periodā. 

Uzziņai

  • Imūnterapijas ilgums ir no 3 līdz 5 gadiem.
  • Izmaksas – ap 800 eur/gadā.
  • Norise – vienu reizi mēnesī pacientam tiek veikta zemādas injekcija. Terapiju uzsākam dienas stacionārā, ja nav izteiktas alerģiskas reakcijas, tad terapija tiek turpināta ambulatori.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

 

Privātā Dzīve

Vairāk

Receptes

Vairāk

Veselība

Vairāk

Ieva

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+