Santa.lv
  • Zināms, kāds būs laiks brīvdienās. Īpaši iepriecinoša prognoze svētdienai

  • SAGLABĀ RAKSTU
    19.09.2025
  • Santa.lv
    Santa.lv
    Redakcija
    Foto: Shine Nucha / Shutterstock
    Šonedēļ dzestrākas dienas mijušās ar siltākām, bet meteorologi sola, ka šajās brīvdienās laikapstākļi mūs patiešām lutinās.

    Sestdien no rīta mākoņu debesīs būs vairāk, tomēr dienas gaitā tie izklīdīs un uzspīdēs saule. Diena paies bez būtiskiem nokrišņiem un būs patīkami silts. Gaiss iesils līdz pat +23 grādiem. Nakts būs silta – no +12 līdz +17 grādiem.  

    Svētdien mākoņu kļūs vairāk, bet lietus aizvien nav gaidāms. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš, bet pēcpusdienā jūras piekrastē tas būs brāzmains. No rīta vietām valstī veidosies migla, toties solās būt pa īstam vasarīgi silts laiks –  no +20 līdz pat +25 grādiem.

    PV

    Aivars Pastalnieks

    Žurnāla «KLUBS» galvenais redaktors

    KLUBS: kaklasaite - nav obligāta, bet rezultāts - gan!

    Nav moralizēšanas un nav glazūras. Dažreiz pat nav komforta. Nesapucētas domas, dzīvesstils un bizness bez kaklasaites iztaisnošanas.
    Sarunas ar uzņēmējiem, politiķiem, sportistiem, kultūras cilvēkiem, kuri runā tieši valodu un ceļ valsti augšup. KLUBS meklē tos, kuri politikā un citās jomās dod rezulātu, spēlējot ne tikai pirmajā, bet arī otrajā un trešajā maiņā.
    Pieraksties jaunumiem un esi pirmais, kas uzzina par to, ko vīrieši bieži vien skaļi nesaka.

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Satura mārketings

    Lasi vēl

    Lasi vēl

    Jaunākie raksti