23. maijs, 2021
    Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Kazahstānas hokeja izlase svētdien svinēja otru uzvaru šā gada pasaules čempionātā un arī šoreiz – bullīšos, savukārt Baltkrievija negaidīti pārspēja Zviedriju.

Kazahstānas izlase B grupas spēlē šodien ar 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0) bullīšos uzvarēja Somiju.

Antons Lundels otrā perioda 14. minūtē vadībā izvirzīja Somiju, bet jau divas ar pusi minūtes vēlāk 1:1 panāca Kirils Panjukovs.

Uzvaru nesošo bullīti kazahiem realizēja Ņikita Mihailiss, bet Somijas izlasē no četriem mēģinājumiem vienīgais sekmīgais padevās Oliveram Kaski.

Dienas pirmajā spēlē B grupā Norvēģija ar 4:1 (1:0, 2:1, 1:1).

B grupas līdere ar sešiem punktiem divās spēlēs ir Vācijas izlase, pa četriem punktiem nopelnījušas Kazahstāna, Latvija un Somija, trīs punkti divos mačos ir Norvēģijai, ASV un Kanāda bez punktiem palikušas vienā mačā, bet Itālijas rēķinā divi zaudējumi.

Baltkrievija svētdien A grupas spēlē ar 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) uzvarēja Zviedriju.

Baltkrievi ar Zviedrijas izlasi iepriekš pasaules čempionātos savā starpā bija tikušies deviņas reizes, bet nevienā no tām nebija izdevies izcīnīt uzvaru.

Vienīgos vārtus spēlē baltkrieviem izdevās gūt trešā perioda pirmajā minūtē, kad pēc ilgstoša uzbrukuma ripu tukšos vārtos raidīja Germans Ņesterovs. Viņam rezultatīvi piespēlēja Mihails Stefanovičs un Staņislavs Lopačuks.

Denijs Teilors Baltkrievijas izlases vārtos noķēra visus 32 metienus.

Dienas pirmajā A apakšgrupas spēlē Slovākija ar 2:1 uzvarēja Lielbritāniju. Vakarā grupas trešajā spēlē tiksies Dānijas un Šveices izlases.

Divās spēlēs sešus punktus iekrājušas Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) komanda un Slovākija, trīs punkti vienā spēlē Dānijai un Šveicei, tikpat divos dueļos iekrājusi Baltkrievija, kamēr Zviedrija, Čehija un Lielbritānijas piedzīvojušas divas neveiksmes un ir bez punktiem.

Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.