30. jubilejas Rimi Rīgas maratons aizvadīts ar 15 964 virtuāliem dalībniekiem 67 valstīs

Rīgas maratons
Santa.lv
Santa.lv
13. oktobris, 2020
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Rimi Rīgas maratona medaļas
Foto: Publicitātes foto
Rimi Rīgas maratona medaļas
Jubilejas, 30. Rīgas maratons, kas šogad pirmoreiz pastāvēšanas vēsturē norisinājās virtuāli, ir noslēdzies ar 15 964 dalībnieku virtuālu startu 67 pasaules valstīs, informē organizatori.

Savas distances dalībniekiem bija iespēja izskriet jebkur Latvijā un pasaulē, pēc izvēles rezultātus fiksējot Rimi Rīgas maratona virtuālā skriešanas kluba platformā vai prieka pēc izskrienot bez rezultāta fiksēšanas.

Visi reģistrētie dalībnieki neatkarīgi no tā, vai tie fiksēja rezultātus virtuālajā skriešanas klubā vai vienkārši noskrēja savu distanci, saņems Olimpisko medaļu autora, japāņu dizainera Džuņiči Kavaņiši īpaši Rīgas maratonam radītās medaļas. No trešdienas, 14. oktobra, tās būs pieejamas maratona sezonas notikumu centrā Alfa maratona medaļu nedēļas ietvaros.

Rimi Rīgas 30. jubilejas sezonas maratonam, kas no maija tika pārcelts uz oktobri, reģistrējās 15 964 dalībnieki no 67 valstīm. Maratona dienas distancēm šogad kopumā reģistrējās nepilni 10 000 dalībnieku: 42 km distancei reģistrējās 802 skrējēji, pusmaratonam pieteicās 2370 dalībnieku, 10 km distancei – 2743 skrējēju, savukārt 5,5 km – 3928 skriešanas entuziasti.

Bērnu dienai bija reģistrējusies 6121 ģimene ar bērniem: Ģimeņu skrējienam 1716 dalībnieku, bet mazajās distancēs – 200 m, 400 m un Happy mazuļiem – 4405 mazo ziķeru.

Rimi Rīgas maratona virtuālā skriešanas klubā rezultātus fiksēja 3412 skrējiena dalībnieki. 

“Šajā nedēļas nogalē piedzīvojām to, ka gadiem veidotā skriešanas kustība un skrējēju komūna ir dzīvāka par dzīvu. Skrējēji bija gatavi pielāgoties jaunajiem apstākļiem un atbalstīt maratonu, noskrienot savu distanci jebkurā vietā Latvijā un pasaulē.

Tik daudz bilžu ar maratona numuriem un video stāstu sociālajos tīklos Rimi Rīgas maratons līdz šim nav piedzīvojis.

Paldies ikvienam par uzmundrinājumu un atbalstu, ko sniedzāt mums šajās dienās,” aizkustināts par virtuālā maratona norisi stāsta Rimi Rīgas maratona direktors Aigars Nords.  

Alfas medaļu nedēļa

No šīs trešdienas, 14. oktobra līdz svētdienas, 18. oktobra, vakaram Rimi Rīgas maratona reģistrētie dalībnieki savas medaļas varēs saņemt maratona sezonas notikuma centrā Alfa, kur netālu no Info centra būs izvietots medaļu saņemšanas punkts. Pie medaļas būs iespējams tikt, uzrādot savu starta numuru vai reģistrācijas apstiprinājuma vēstuli. Ārvalstu skrējējiem medaļas tiks nosūtītas pa pastu.

Medaļu nedēļa Rimi Rīgas maratona ietvaros norisinās pirmoreiz un ir tapusi, iedvesmojoties no pasaules maratonu medaļu pirmdienas, kurā visi 42 km finišētāji ar medaļām kaklā lepojas par paveikto un izbauda pilsētas restorānu un veikalu piedāvātās atlaides maratonistiem. 

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+