• Tiekamies pie viena galda! Šoreiz ciemojamies pie lietuvietes Ramūnes

  Ēd un lasi
  Iveta Troalika
  Iveta Troalika
  18. septembris, 2018
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Tiekamies pie viena galda!
  Foto: Foto - Matīss Markovskis
  Tiekamies pie viena galda!
  Žurnāla IEVA rakstu sērija «Tiekamies pie viena galda!», tapusi ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu. Šo sēriju publicēsim līdz decembrim. Šīs rubrikas ietvaros es došos pie Latvijā dzīvojošiem ārzemniekiem, kuri no sirds ir iedzīvojušies mūsu zemē. Un kur gan sarunas vislabāk vedas? Virtuvē, protams! Kopā gatavojot un baudot gardus ēdienus! Tāpēc sēdīsimies pie viena galda, baudīsim viņu nacionālos ēdienus, gatavotus no vietējiem produktiem, un runāsim par dzīvi – kā viņiem klājas Latvijā.

  Jau rīt iznāks žurnāls IEVA, kurā sāksies interesanta rakstu sērija Tiekamies pie viena galda!, kas tapusi sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu. Šo sēriju publicēsim līdz decembrim. Šīs rubrikas ietvaros es došos pie Latvijā dzīvojošiem ārzemniekiem, kuri no sirds ir iedzīvojušies mūsu zemē. Un kur gan sarunas vislabāk vedas? Virtuvē, protams! Kopā gatavojot un baudot gardus ēdienus! Tāpēc sēdīsimies pie viena galda, baudīsim viņu nacionālos ēdienus, gatavotus no vietējiem produktiem, un runāsim par dzīvi – kā viņiem klājas Latvijā.

  Rīt es priecāšos jūs iepazīstināt ar lietuvieti Ramuni Drinku. Viņa dzīvo Ogresgalā, strādā Ogrē pati savā saloniņā Peone, jo ir sertificēta kosmētiķe. Man šķiet, Ramune vienkārši nevar neiepatikties, turklāt viņai ir tik jauks akcents, ka, lai ko viņa pateiktu, tas izklausās mīļi un sirsnīgi.

  kugelis kartupeļu ēdiens lietuviešu

  Ramune mums pagatavoja tik garšīgu kartupeļu sacepumu – kuģeli, ka es patiešām visā nopietnībā apsveru iespēju iegādāties elektrisko kartupeļu rīvi.

  Tiesa, Ramune arī teica, ka visi rīvētie kartupeļu ēdieni tomēr esot daudz gardāki, ja rīvēti ar rokām.

  Kā pagatavot vienkāršus un gardus ābolu mini sacepumus, kāds ir pilnīgi neticams garšīgu un smuku cepelīnu noslēpums, un – galu galā – kā tad Ramune no Lietuvas nokļuva Latvijas mazpilsētā, lasi rītdienas IEVĀ!

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē