• Šobrīd

  weather img

  Rīga +10°C

  Vecāķu pērle

  Virtuves blogi
  12. marts, 2018
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  cafe del mar
  cafe del mar
  Vecāķi sen to bija pelnījuši! Tagad Vecāķos ir mājīga un stilīga kafejnīca pašā centrālākajā pludmales vietā pie jūras – Café Del Mar.

  Vecāķos nodzīvoju sava mūža pirmos 30 gadus, te dzīvo mani vecāki, un arī es vasaras pārsvarā pavadu te. Cik atceros kopš brīža, kad vispār sāku kaut ko atcerēties, Vecāķos nekad nav bijis labas kafejnīcas. Par kaut cik nopietnu restorānu pat nerunājot. Turklāt, kas strādātu visu gadu un neeksistētu vien sevišķi neprasīgo vasaras caurskrējēju dēļ – pat nesapņojiet! Jā, tādas es arī atceros Vecāķu kafejnīcas – šķības koka būdas, kas uzradās vien vasarās, ar sakaltušām maizītēm un dažiem saldējumiem.

  Bet viss mainās, un tagad varu teikt: Vecāķi sen to bija pelnījuši! Tagad Vecāķos ir mājīga un stilīga kafejnīca pašā centrālākajā pludmales vietā pie jūras – Café Del Mar.

  Kā iemeslu izmantojot dzimšanas dienu sešatā, nolēmām, ka jāizmēģina. Ja jau beidzot ir radusies tāda iespēja, turklāt pie pašām mājām.

  Mēs pasūtījām piecus dažādus pamatēdienus un divas zupas. Jāatzīstas, uz šo visu skatījāmies mazliet neticīgi, tādēļ pārsteigums bija vēl lielāks. Tikai vienu no ēdieniem vairs nepasūtītu – tik sausu un atsperīgu grilēto vistas fileju sen nebija gadījies sastapt... Toties grilētie dārzeņi bija super, tāpat kā abas zupas (zivju zupa un jēra gulašzupa).

   

  Zivju Zupa Cafe del Mar

  Liellopa vaigs bija izcils – kusa mutē, bet steiks bija izcepts tieši tā, kā pasūtījām. Arī bute ar ziedkāpostu biezeni un grilētās ribiņas būtu atkārtošanas vērtas. Tā kā mans pusaudzis neapēda uz vietas gatavotos frī kartupeļus, kas pats par sevi ir brīnums, nākamreiz mēs tos tomēr nepasūtītu.

   

  Liellopa vaigs Cafe del mar

  Toties es pilnīgi noteikti viesmīlim vēlreiz palūgt īstu kakao ar medu un mazu maršmelovu kalnu stilīgā krūzītē, ko lēnām izdzert pie kamīna.

   

  Kakao cafe del mar

   

  Brīvdienās pie Café Del Mar durvīm arī ziemā mēdz stāvēt rinda. Bet nav jau jāgaida brīvdienas – garšīgas vakariņas piestāv katrai dienai.

   

  P. S. Te brīvdienās ir arī branči, kurus gan vēl neesmu izmēģinājusi. Un vasarā tiek solīta divstāvīga terase!

   

  Veselība - Parūpējies par savu sirdi!

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  AutoBild.lv

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+