Šodien 21.00 aicina atvērt logus un aplaudēt mediķiem un citiem pašaizliedzīgajiem

Sakām paldies
Santa.lv
Santa.lv
19. marts
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Sociālajā tīklā Facebook izsludināts aicinājums šovakar pulksten 21.00 atvērt logus un ar aplausiem pateikt Paldies mūsu mediķiem, policistiem, pārdevējiem un visiem, kas pašaizliedzīgi turpina darbu frontes pirmajā līnijā.

Idejas autori ir Ansis Egle un Kristaps Birmanis, kas pēc ārvalstu ceļojuma šobrīd atrodas pašizolācijā un karantīnā Rīgā un Jūrmalā, un šādā veidā vēlas iedvesmot tos, kuri nenogurstoši turpina savu darbu par spīti šī brīža izaicinājumiem.

«Ideja radās, redzot, kā cilvēki Francijā, Spānijā, Itālijā un citviet pasakās tiem, kas pašaizliedzīgi cīnās par tiem, kam šobrīd klājas visgrūtāk. Tāpēc aicinām pulksten 21.00 apstāties uz 30 sekundēm un pateikties ar aplausiem tiem, bez kuru pašaizliedzības mums visiem būtu neiespējami turpināt darīt savus darbus,» portālam Santa.lv saka Ansis Egle. 

Nepilnas stundas laikā šim aicinājumam atsaukušies jau vairāk kā 400 cilvēki.

Apstiprināt savu līdzdalību šai akcijai vari:
https://www.facebook.com/events/197385944877386/?active_tab=about

Tikmēr paši mediķi vienojušies akcijā: Mēs paliekam darbā jūsu dēļ. Palieciet mājās mūsu dēļ. 

Pēdējās dienās slimnīcas ir saskārušās ar vairākiem gadījumiem, kad cilvēki apzināti maldinājuši medicīnas personālu, neatklājot, ka pēdējo 14 dienu laikā atgriezušies no ārvalstīm.

«Mēs aicinām ikkatru no mums būt atbildīgam pret sevi un citiem, tostarp medicīnas darbiniekiem, kuri ir gatavi palīdzēt. Nekādā gadījumā nemānieties, bet rīkojaties atbildīgi!» minēts Neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta un citu medicīnas iestāžu mājas lapās un sociālo tīklu kontos.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs

Santa+