• Šobrīd

  weather img

  Rīga +13°C Daļēji saulains, ZR vējš, 8.23 m/s

  UZVARI CĪŅĀ AR BLAUGZNĀM

  Dziesmu un deju svētku biļešu pircēji varēs atgūt iekasēto biļešu komisijas maksu

  Aktuāli
  Santa.lv
  Santa.lv
  10. janvāris, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Kultūras ministrija informē, ka LNKC un Biļešu paradīze vienojušies par izlīgumu Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecības lietā. Tas paredz, ka 2018. gadā notikušo Dziesmu un deju svētku apmeklētāji, kuri biļetes iegādājās interneta platformā bilesuparadize.lv, varēs saņemt biļešu komisijas maksas (7,37% apmērā no biļešu cenas) atmaksu noteiktā kārtībā un termiņos, par kuru LNKC drīzumā informēs visos informācijas kanālos – mājas lapā, sociālo tīklu profilos, plašsaziņas līdzekļos.

  Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku rīkotājs – Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) un svētku biļešu tirgotājs – SIA „Biļešu paradīze” vienojušies par izlīgumu XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku biļešu tirdzniecības lietā. Vakar, 8. janvārī, izlīgumu apstiprinājusi Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa.

  Izlīgums paredz, ka Biļešu paradīze atmaksā LNKC no Dziesmu un deju svētku biļešu pircējiem iekasēto naudu par interneta portāla Biļešu paradīze izmantošanu 76 512,83 eiro. Savukārt LNKC pēc naudas saņemšanas veic 90 768,79 eiro apmaksu par biļešu tirgotāja sniegtajiem pakalpojumiem, izplatot biļetes uz XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumiem.

  LNKC direktore Signe Pujāte: „Izlīgums ir iespēja cieņpilnā veidā atrisināt situāciju, par kuru katrai no strīdus pusēm ir bijis savs ieskats. Esam savstarpēji nokārtojuši saistības un atjaunojuši taisnīgumu: Biļešu paradīze saņems samaksu par veikto pakalpojumu 2018. gada Dziesmu un deju svētkos, savukārt pircēji, kuri svētku biļetes iegādājās interneta platformā www.bilesuparadize.lv, varēs saņemt biļešu komisijas maksas (7,37% apmērā no biļešu cenas) atmaksu noteiktā kārtībā un termiņos, par kuru LNKC drīzumā informēs visos informācijas kanālos – mājas lapā, sociālo tīklu profilos, plašsaziņas līdzekļos. Finanšu līdzekļus, kuru atmaksu interneta platformas izmantotāji noteikumos paredzētajā termiņā nebūs pieteikuši, LNKC sadarbībā ar fondu Ziedot.lv konkursa kārtībā novirzīs sociālam labdarības mērķim kontekstā ar nākamajiem Dziesmu un deju svētkiem.”

  “Biļešu paradīzes” valdes priekšsēdētājs Jānis Ķuzulis: “Izlīgt vienmēr ir grūtāk, kā strīdēties, tāpēc esmu gandarīts, ka pēc mūsu ierosinājuma ir pieņemts abpusēji gudrs un tālredzīgs lēmums. Strīds radās, jo pusēm bijusi atšķirīga izpratne par to tiesībām un pienākumiem. Tomēr tiesāšanās turpināšanu neuzskatījām par lietderīgu, jo tas prasītu daudz laika un naudas. Ja process turpinātos, nākamie Dziesmu un deju svētki tiktu sagaidīti tiesājoties – to nevēlas ne Biļešu paradīze, ne LNKC.”

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+