VIDEO: Policisti aptur vīrieti, kurš neievēro pašizolāciju un mēģina nozāģēt riteņu bloķētājus

Pašizolācija
Auto Bild
25. marts
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Kadrs no video
Noteikumus par pašizolāciju pārkāpis kāds vīrietis, kurš nesen atgriezies no ārzemēm. Tāpat viņu no braukšanas nav atturējuši uz automašīnas uzliktie riteņu bloķētāji.

Matīsa ielā Rīgā, pretim Bērnu pasaulei, gaišā dienas laikā kāds vīrietis uz ielas sacēla pamatīgu traci. Viņš bija gribējis iesēsties savā automašīnā un doties dienas gaitās, taču ignorēja faktu, ka uz viņa transportlīdzekļa riteņiem uzlikti bloķētāji. To laušanas troksni dzirdēja arī kāda vietējās iestādes darbiniece. Sieviete norādīja, ka konkrētā persona sistemātiski nemaksā par stāvvietu.

“Sarunas gaitā, viņš deva mājienus, lai viņam pārāk netuvojas un rīkojas uzmanīgi, jo viņš esot nesen atgriezies no Lietuvas, un viņam ir, pēc paša teiktā, kaut kādas saslimšanas pazīmes,” raidījuma atklāj Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Par pašizolācijas neievērošanu policija ir uzsākusi administratīvo lietvedību. Ņemot vērā, ka sarunas gaitā vīruss varēja tikt pārnests arī uz likumsargiem, konkrētie inspektori uz darbu pagaidām neies. Konkrētajiem kārtībsargiem noteikta pašizolācija un darba dīkstāve. Tas nozīmē, ka policisti drīkstēs atrasties mājās, vienlaikus saņemot algu.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs